تاریخ درج خبر : 1392/06/13
کد خبر : ۷۳۴۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استانداری من کذب محض است

رئیس شورای سیاستگزاری ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: من خواهان و پیگیر هیچ مسئولیتی و یا هر مسئولیت دیگری نه بوده ام و نه هستم و نه خواهم بود.
76
 به گزارش سایت استان، سیدضیاء الدین رضاتوفیقی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهارکرد: خبر روزنامه قانون مبنی بر معرفی این حقیر به عنوان گزینه پیشنهادی استانداری  کذب محض است. چون نه وزارت کشور در این رابطه با من صحبتی داشته و نه من با وزارت کشور.
رضاتوفیقی تاکید کرد: با هیچ کسی در رابطه با مسئولیت  صحبت و یا مذاکره ای نداشته ام.
مدیرکل اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تصریح کرد: من خواهان و پیگیر چنین مسئولیتی و یا هر مسئولیت دیگری نه بوده ام و نه هستم و نه خواهم بود.
وی گفت: من معتقد به مشی اصلاح طلبی بوده، هستم و خواهم بود. لذا از روز اول پیروزی دکتر روحانی تا کنون بر این نکته اعتقاد داشته ام که اصلاح طلبان نباید دنبال سهم خواهی باشند.
 ریس شورای سیاستگزاری ستاد تبلیغاتی حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد در پایان یادآورشد: اینجانب در درجه اول علاقه مند به کار فکری و فرهنگی و در درجه دوم کار سیاسی در صورت فراهم بودن شرایط هستم. بنابراین دوستان چه مخالف و چه موافق این شایعه، با اظهار نظرهای مختلف، خود را به زحمت نیندازند.
منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  حرفش هم به شما نمی خورد اقا جان تا رسد به …..

 • رضایی نیک گفت:

  درود بر سید بزرگوار ، الحق که بزرگ زاده ای و صداقت و صفا از گفتارتان پیداست.

 • معلم گفت:

  آقای توفیقی من کاملاً گفتهایت را با عملت در تناقض میبینم پس برای چه 20 روزه تهرانی و تعدادی از جمله عسکری و خواجوی و افشون و محمدی را برای گرفتن پست برداشتی بردی تهران .

  • رضایی نیک گفت:

   دوست گرامی زود است که آدم ها را بشناسی، سوابق ایشان خود گواه بر این مدعاست. مطالعه نمایید.

  • شکر ا... گفت:

   جناب معلم حالا که متوجه شدی یا بهتر عرض کنم فهمیدی که جناب توفیقی بدنبال پست و مقام نیستند

 • وحيد از مارگون گفت:

  سلام ودرود بر سید عزیز سید جان استان ما به دوستان وبزرگانی چون شما نیاز دارند سید جان شما توانایی وقدرت مدیریت دراستانداری رو دارید همان گونه که سابقه اجرای قویودرخشان در فرمانداری وفرهنگ وارشاد و… دارید واین توانای دروجود شما دید می شود امید به فردای روشن وایرانی سبز

 • صادق گفت:

  آقای رضا توفیقی من مطمئنم که آنچه را در بالا گفته اید ، عین حقیقت و از سر صداقت است . شایستگان اینگونه صحبت میکنند که شما کردید . شما شایستگی هر کار و پستی را دارید . موفق باشید .

پربازديد