تاریخ درج خبر : 1391/09/22
کد خبر : ۷۳۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آخرین تمرین شهرداری یاسوج برای مقابله با مس کرمان برگزار شد

سایت استان: برای آمادگی بیشتر جهت رویارویی در جام حذفی، آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری یاسوج برای مقابله با مس کرمان برگزار شد.

تیم فوتبال شهرداری یاسوج در راستای آمادگی هر چه بیشتر برای مصاف در جام حذفی کشور و رویارویی با تیم مس کرمان عصر امروز پنج‌شنبه آخرین تمرین قبل از بازی با مس کرمان را در ورزشگاه تختی یاسوج برگزار کرد.

*در این تمرین به جز علی‌رضا کردی مدافع این تیم کهر به تازگی از بند مصدومیت رها شده، همه بازیکنان در تمرین شرکت کردند.

*احد الیاسی سرپرست تیم، بهرام لرکی، ناصر معصومی از اعضای کادر فنی به همراه جمشید غدیری سرمربی و سرتیپ طاهری مربی تیم از نزدیک نظاره‌گر این تمرین بودند.

*در این تمرین بازیکنان ابتدا دور زمین دویدند و بعد از دویدن، کار با توپ آغاز شد و در انتها بازیکنان به تمرین نواختن ضربات پنالتی مشغول شدند که در ضربات پنالتی حمید مروی، محمد خان‌احمدی و میلاد جعفری موفق‌تر از بقیه بودند.

جمشید غدیری سرمربی شهرداری یاسوج از وضعیت ناهموار زمین بسیار گلایه داشت و اظهار کرد: بزرگترین مشکل ما برای بازی فردا نداشتن زمین تمرینی مناسب است.

*احد الیاسی سرپرست تیم شهرداری یاسوج از کنار گذاشتن میلاد داوودی از تیم به علت مصدومیت پارگی رباط صلیبی خبر داد و گفت: به دنبال جایگزینی مناسب برای او هستیم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد