تاریخ درج خبر : 1392/06/13
کد خبر : ۷۳۵۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام های نگران کننده ای از شورای یاسوج مخابره می شود

فرماندار بویراحمد از حضور نیافتن برخی از اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در نشست های رسمی اظهارگلایه مندی کرد.

 به گزارش سایت استان، ” محمد آلفونه ” گفت: متاسفانه در دو روز گذشته برخی از اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج در نشست های رسمی این نهاد انتخابی از سوی مردم حضور پیدا نکرده اند که اقدام آن ها واقعا نگران کننده و بدور از رفتار دموکراسی است.

 وی با بیان اینکه از اعضای جدید شورای اسلامی یاسوج که اغلب جوان هستند انتظار مردم چیز دیگر بود ، اظهارداشت: شورای اسلامی شهر می بایست به مسائل شهری بویژه شرایط کنونی شهر یاسوج توجه بیشتری نماید نه اینکه رفتارهای کنونی از سوی آنها سربزند.

 فرماندار بویراحمد افزود: از اعضای کنونی شورای اسلامی یاسوج مردم انتظار داشتند بدور از مسائل حاشیه ای برخی اختلافات را کنارگذاشته و با قدرت و صمیمیت فعالیت خود برای خدمتگزاری بیشتر به مردم را شروع می کردند.

 آلفونه با اظهار تاسف از اینکه هم اکنون پیام های نگران کننده ای از شورای اسلامی یاسوج مخابره می شود ، خاطرنشان کرد: اگر این رفتارها ادامه پیدا کند افق روشنی از آینده شورای چهارم این شهر دیده نمی شود.

 وی گفت: اختلافات کنونی اعضای شورای شهر یاسوج بی حاصل است و نتیجه ای نیز بهمراه ندارد اگرچه انتظار این بود برخی از اعضای شورای شهر در ابتدای کار این چنین رفتاری از خود نشان نمی دادند.

 فرماندار بویراحمد با تشریح اینکه نتیجه هر انتخاباتی اعم از ریاست جمهوری ، نمایندگی مجلس و شورای اسلامی شهرو روستا سبب خوشحالی و ناراحتی برخی را بهمراه دارد ، یادآورشد: تمامی گروهها ، احزاب و هواداران نامزدها می بایست به نتیجه انتخابات تمکین کنند.

 آلفونه افزود: برخی از اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج که خود با آرای مردمی به شورای اسلامی راه یافته اند نمی بایست به آرای بقیه تمکین نکنند و با حضور نیافتن در نشست ها سب نگرانی مردم شوند.

 وی مشکلات شهر یاسوج را بسیار بزرگ برشمرد و تصریح کرد: مشکلات این شهر بسیار بزرگ بوده وی طلبید اعضای شورای اسلامی این شهر برای رفع این مشکلات در ابتدای کار گام بردارند نه اینکه خودشان سبب دلخوری و نگرانی شهروندان شوند.

 فرماندار بویراحمد گفت: در صورت روند کنونی، بطور حتم ما براساس قانون برخورد کرده و قانون را در این ارتباط اجرا خواهیم نمود اگرچه امیدواریم این اعضاء برای رفع دغدغه ها و نگرانی های شهروندان در نشست ها حضور مستمری داشته باشند.

 گفته می شود پنج نفر از اعضای شورای اسلامی یاسوج در 2 نشست انتخاب شهردار این شهر متاسفانه حضور پیدانکرده اند.

 براساس قانون و درصورت ادامه روند، امکان حضور 2 عضو علی البدل برای رسمی شدن نشست های شورای اسلامی شهر یاسوج وجود دارد.

 اعضای شورای اسلامی یاسوج 11 نفر هستند.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دلسوز......001 گفت:

  اون کسی که پایه شورای شهر و روستا و نهاد دهیاریها رو بنا کرد(خاتمی) چه ظلمی کرد به مردم.از زمانی که شوراها و دهیاریها اومد وسط نه روستایی اباد شد نه شهری.بچه که بودیم میدیدم هر از گاهی تو روستاها یه اسفالتی تو شهرها یه پارکی یه چیزی بود بخدا قسم اگه این شوراها نبود الان لا اقل یه سینما بچه های شهر داشتن

 • دلسوز......001 گفت:

  آقای آلفونه سلام علیکم
  بخدا ما یاسوجیها هیچ انتظاری از شورای شهر نداریم شورایی که نه بر اساس شایستگی بلکه بر اساس سیستم انتخاباتی غلط بهتر بگم به نون و نوا رسیدن همه میدونن اینها دلسوز شهر و استان نیستن این دوستان باید تو فامیل اسم و رسمی درست میکردن که کردن وسلام(دلت خوشه ها)خدایا ظهور امام زمان پیش کش یه کاری کن قانونمون اصلاح بشه ریشه ای.قربون امریکا با اون سیستم انتخاباتی تکش

 • sazman گفت:

  سلام به اعضای 10+1 این شورا فقط با یک نفر می چرخه اونم ………!

 • irani گفت:

  افسوس

 • فضول گفت:

  متاسفم هم برا شورای گچساران وهم براشورای یاسوج خدایی اینها ….. این دو شهرستان نبودند

 • فرزاد گفت:

  فرهنگی عزیز. شاید شورای جدید بچه بازی باشه اما ویرانی ها و گنده کاریه …. قبلی که بیشترشون همکار حضرتعالی بودن رو یکی مثل سرگرد ….هم نمیتونه جمع کنه … روحش شاد

 • فر هنگی گفت:

  شورای بچه بازی همین سرنوشت را دارد تقاضا داریم مسولین محترم اگر اهرم قانونی دارند این انتخابات را باطل کنند تا مردم افراد اصلح را انتخاب نماین چون سالی که نکوست از بهارش پیداست اینها دنبال کار نیستند فکر میکنند به میراث اجدادی خود رسیداندباید هرطوری خواستند بخورند ببرند و بین فامیل تقسیم کنندکاری به مردم ندارند باانتخاب این شهردار …. که میخواهند از او بهره برداری کنند

پربازديد