تاریخ درج خبر : 1392/06/13
کد خبر : ۷۳۵۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ناگفته های شورای چهارم را به رسانه ها و مردم می‌گویم

تنها زن عضو شورای چهارم شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناگفته ها را به رسانه ها و مطبوعات خواهم گفت.

6618

به گزارش سایت استان، زهرا زمانی افزود: انشاء الله همه حرف های خود را درخصوص وضعیت شورای شهر و انتخاب شهردار را در جمع خبرنگاران رسانه های مختلف استان خواهم گفت و به مردم اطلاع رسانی می کنم.

وی اظهارکرد: یکسری چیزهای وجود دارد که هم اکنون من نمی توانم بگویم و بعدا از طریق رسانه ها خواهم گفت.

عضو شورای چهارم شهر یاسوج بیان کرد:  به بانوان و آقایان ثابت خواهم کرد که هنوز جایگاه یک خانم در یک استان عشیره ای و قبیله ای کجا باید باشد و متأسفانه هنوز مرد سالاری در این استان حاکم است و یک خانم را بعنوان یک نفر دارای جایگاه مشخص نمی دانند.

زمانی تصریح کرد: وقتی که بعنوان یک زن 11 هزار رأی کسب کردم و بعنوان نفر اول  از سوی مردم انتخاب شدم پس مطمئنا مردم توقع و انتظار بیشتری از من دارند و من هم این انتظارات را برآورده خواهم کرد.

وی ادامه داد: تنها یک دعوت نامه رسمی به دست ما رسید و آن هم امروز چهارشنبه 13 شهریور ماه بود و انشاء الله در جلسه بعدی شورا حتما شرکت خواهم کرد و ناگفته های زیادی وجود دارد که انها را به مردم خواهم گفت تا مسایل برای آنها روشن شود.

تنها زن عضو شورای چهارم شهر یاسوج بیان کرد: وقتی صحبت کردم، مسایل را روشن می کنم  که مردم متوجه خواهند شد حق با کیست.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • nava گفت:

    به نظر بنده ، وقتی که 6 نفر از 11 نفر اعضای اصلی شورا که در خقیقت حداکثر آرا را تشکیل میدهند ترکیب داخلی شورا را مشخص میکنند دیگه حرفی زدن در این باره “زر” زنی محضه که دوباره یکی بیاد و به اکثریت بی احترامی کنه. پیشنهاد بنده به خانم زمانی اینه که فضای شورا را به محیطی برای چانه زنی و بجث و جدالهای معمول زنانه تبدیل نکنید و با احترام به اکثریت آرا به کار خود در شورا ادامه دهید و اگر بنا بر خدمت باشد نیاز نیست که حتما رییس و یا نایب رئیس باشند. ایشان عضوی از شورا هستند و همان رأیی که رئیس شورا در تعیین سرنوشت این شهر دارند، ایشان هم دارند و توصیه میشود مثل بچه ها دبه درنیاورند و اگر قصد خدمت دارند که یاعلی اگر هم نه، خداوکیلی اگر بخواهند این مسیر را به این سبکی که شروع کرده اند، ادامه دهند، بهترین خدمتی که به این مردم میتونند بکنند اینه که کنار برن و عرصه را به شخص دیگری از اعضای علی البدل واگذار کنند . خداییش ما مردم یاسوج دیگه طاقت و ظرفیت این بچه بازیها را نداریم. در آخر از سایت خبری و تحلیلی kb.ir بخاطر اطلاع رسانیهای بروز و بهنگام تشکر و قدر دانی مینمایم.

پربازديد