تاریخ درج خبر : 1392/06/14
کد خبر : ۷۳۷۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نیش زنبور، جوان 32 ساله‌ای را به گام مرگ فرستاد

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مرد 32 ساله‌ای که به یکی از باغات شهرستان کهگیلویه برای تفریح رفته بود، بر اثر گزیدگی نیش زنبور جان خود را از دست داد.

ni2
به گزارش سایت استان، سرهنگ جهان دیماز افزود: در پی تماس تلفنی مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر مرگ مشکوک، بلافاصله مأموران پاسگاه کلات شهرستان کهگیلویه، جهت بررسی موضوع به روستای آبریز اعزام شدند.

وی بیان کرد: بنا به گفته اعضای خانواده این جوان 32 ساله “رضا ق” در اثر گزیدگی نیش زنبور در حین صرف نهار دچار بد حالی شد و سپس کمتر از 5 دقیقه بیهوش به روی زمین افتاد که در آن موقع فهمیدیم وی فوت کرده است. که این شخص به دلیل حساسیت به نیش زنبور دقایقی پس از گزیدگی جان خود را در باغ تفریحی از دست داد.

بازی با اسلحه و فرار از مرگ

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین اضافه کرد: عصر دیروز مردی 40 ساله دهدشتی براثر بی احتیاطی و در جریان بازی با اسلحه به شدت مجروح شد.

دیماز ادامه داد: بعد از اطلاع ماموران پاسگاه انتظامی کوشک شهرستان کهگیلویه، در محل حاضر و تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که این مرد 40 ساله در حین تعمیر اسلحه که قصد خرید آن را داشته، به دلایلی نامعلومی ناگهان گلوله از اسلحه شلیک و به بدن وی اصابت کرده است.

لازم به ذکر است که این مرد 40 ساله پس از وقوع حادثه بلافاصله به یکی از بیمارستان های مرکز شهرستان انتقال داده شد که با تلاش پزشکان و کادر درمانی وی از مرگ حتمی نجات یافت که تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد