تاریخ درج خبر : 1391/09/23
کد خبر : ۷۳۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اعتماد بی جا باز هم درد سر ساز شد

سایت استان: با هوشیاری ماموران پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد، فردی که با سوءاستفاده از روابط دوستانه و دانشگاهی، اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب اینترنتی دوست دانشجوی خود کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه خبری پلیس،  رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت دانشجوی پسر، 24 ساله مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب وی، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مرتضویان افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از دریافت اطلاعات از شاکی و بررسی های اولیه متوجه شدند برداشت های غیر مجاز، به شیوه خرید اینترنتی انجام شده است.

وی در ادامه گفت: تیم مجرب افسران پلیس فتا با انجام تحقیقات گسترده پلیسی متهم را در فضای سایبری شناسایی و در اقدامی ضربتی با هماهنگی مقامات قضائی وی را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

سرهنگ مرتضویان تصریح کرد: در بازجوئی های به عمل آمده مشخص شد که سارق اینترنتی از دوستان و هم دانشگاهی فرد مالباخته بوده که فرد مالباخته عابر بانک را به همراه رمز آن را در اختیار وی قرار داده که سارق پس از عودت عابر بانک در فرصتی مناسب برای خود حساب اینترنتی ایجاد کرده و حساب اینترنتی فرد مالباخته را خالی می کند.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد ، در پایان با اشاره به معرفی متهم به مقامات قضائی به شهروندان هشدار داد : به هیچ عنوان کارت عابربانک و رمز آن را در اختیار دیگران قرار ندهند و سعی کنید این اطلاعات را در جایی یادداشت نکرده و به حافظه خود بسپارید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد