تاریخ درج خبر : 1391/09/23
کد خبر : ۷۴۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های هفته پژوهش اعلام شد

سایت استان: مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری گفت: اعضای کارگره پژوهش ، فناوری و تحول اداری استان ، ‌دانشگاه های پیام نور ،‌ علمی و کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج به عنوان اعضای اصلی ستاد برگزاری هفته پژوهش در استان تعیین شدند.
سید علی حسین زاده در ادامه با بیان اینکه ستاد برگزاری هفته پژوهش در استان از سه کمیته علمی ، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی و کمیته اجرایی و هماهنگی تشکیل می شود گفت: کمیته علمی به ریاست معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج و با عضویت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج،‌مرکز تحقیقات کشاورزی،‌جهاد دانشگاهی ، دفتر آموزش و پژوهش استانداری و اداره کل آموزش و پرورش استان وظایف مربوط به تعیین پژوهشگر برتر دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی استان ، و تعیین غرقه برتر را برعهده دارند.
وی افزود: کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی با عضویت مسئولین روابط عمومی دستگاه های عضور ستاد ، ‌مسئولین روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری یاسوج و مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی استان ،‌امور مربوط به اطلاع رسانی و تبلیغات هفته پژوهش را انجام می دهد.
حسین زاده وظیفه کمیته اجرایی و هماهنگی با مسئولیت مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش را هماهنگی،‌پیگیری امور اجرایی ،‌تعیین وظایف و تقسیم کار کمیته ها عنوان کرد.
وی با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان در هفته پژوهش با برنامه ریزی آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و اداره کل صنعت ،‌معدن و تجارت استان از نمایشگاه ها،‌کارگاه های تخصصی و کارخانجات استان بازدید می کنند ، اظهار داشت: دستاوردهای پژوهشی دانشگاه ها،‌آموزش و پرورش، جهاد دانشگاهی و سایر مراکز آموزشی،تحقیقاتی و اجرایی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان برای بازدید عموم عرضه می شوند.
وی در پایان گفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و سایر برنامه های ستاد هفته پژوهش ،توسط مراکز فوق الذکر و با مسئولیت فرمانداران در سطح شهرستانی نیز برگزار می شوند.
گفتنی است 25 آذر تا 1 دی ماه هرسال به نام هفته پژوهش نامگذاری شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد