تاریخ درج خبر : 1391/09/23
کد خبر : ۷۴۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار خصوصی بزرگواری با احمدی نژاد

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی از دیدار خود با رئیس جمهور در روز دوازدهم آذرماه 91 برای رفع برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود خبرداد.

به گزارش سایت استان، ” حجت الاسلام و المسلمین سید علی محمد بزرگواری ”  گفت: روز دوازدهم آذرماه جاری در دیداری که قبلا از دفتر رئیس جمهور برای ملاقات با ایشان درخواست کرده بودم حضور یافته و درخواست هایی برای رفع برخی مشکلات در حوزه انتخابیه ارایه دادم.

وی با تشریح دیدار خود با ” دکتر احمدی نژاد ” روسای جمهور نهم و دهم ایران اسلامی ، اظهارداشت: در این دیدار که حدود 15 دقیقه بطول انجامید درخواست های خود را در سه بخش خدمت ایشان تقدیم کردم.

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجلس نهم شورای اسلامی افزود: یکی از درخواست های ما تحقق آرزوی دیرینه مردم بخش ” لنده ” و ارتقای این بخش به شهرستان شدن بود.

وی از صدور دستور مساعدت ریاست جمهوری برای شهرستان شدن ” لنده ” خبرداد و خاطرنشان کرد: با توضیحاتی که راجع به تاریخ ، توانمندی ها و استعدادهای این بخش ارائه شد آقای دکتر احمدی نژاد بطور ویژه دستور بررسی موضوع و مساعدت در این زمینه را دادند.

بزرگواری ، درخواست دوم خود از رئیس جمهور را تخصیص مابقی اعتبار انتقال آب شرب از سد کوثر به شهر لیکک در شهرستان بهمئی عنوان و یادآورشد: حدود 40 میلیارد ریال برای این مصوبه سفرهای استانی پیش بینی که تنها 10 میلیارد ریال آن تخصیص داده شده بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست ما با رئیس جمهور ، ایشان دستور مساعدت تخصیص مابقی اعتبار این مصوبه که از پروژه های مهرماندگار نیز است را صادر نمود که در صورت تخصیص اعتبار مورد نیاز ، تا پایان سال 92 ، مردم شهر لیکک می توانند از آب شرب سالم بهره مند شوند.

وی درخواست سوم خود از دکتر احمدی نژاد را اجرایی شدن ” سد مارون 2 ” برشمرد و از صدور دستور مساعدت ریاست جمهوری در این زمینه نیز سخن گفت.

بزرگواری افزود: با اجرایی شدن ” سدمارون 2 ” بیش از 24 هزار هکتار از دشت های چرام و دهدشت زیر پوشش آبدهی می رود که می تواند تحول عظیمی در بخش کشاورزی داشته باشد.

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی ، احداث دو نیروگاه برقی را در کنار ” سدمارون 2 ” از دیگر برنامه هایی دانست که در این درخواست پیش بینی شده بود.

وی گفت: برای اجرایی شدن این سد، مشکل ماده 215 وجود داشت که با درخواست ما از رئیس جمهور ، ایشان دستور مساعدت به معاونت راهبردی خود برای رفع مشکل دادند.

بزرگواری اظهار امیدواری کرد که درخواست های وی از دکتر احمدی نژاد عملی تا برخی از آرزوها و مشکلات مردم حوزه انتخابیه اش محقق و رفع شود.

وی در پاسخ به این سوال که دیدار شما با رئیس جمهور زودتر صورت گرفته یا ” زارعی ” نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی ؟ تصریح کرد: دیدار آقایان زارعی و تاجگردون دو نماینده دیگر کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی یک هفته بعد از دیدار من با دکتر احمدی نژاد صورت گرفت.

نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که وضعیت ملاقات نمایندگان مجلس با رئیس جمهور به چه صورت است ؟ اظهارداشت: دیدار با رئیس جمهور به دو صورت عمومی و خصوصی انجام می شود.

بزرگواری گفت: در دیدار خصوصی نمایندگان با رئیس جمهور به این شکل صورت می گیرد که نمایندگان قبلا از دفتر ایشان درخواست ملاقات می کنند و بعد از مدتی زمان دیدار از سوی دفتر به نمایندگان اعلام می شود.

وی افزود: بعد از اینکه زمان دیدار به نمایندگان اعلام شد نمایندگان در نهاد ریاست جمهوری حاضر و هر نماینده بین پنج تا 10 دقیقه می تواند با ” دکتر احمدی نژاد ” دیدار و درخواست های خود را بیان کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ، تعداد نمایندگانی را که در هرنوبت خواستار ملاقات با رئیس جمهور هستند را متفاوت ذکر کرد و یادآورشد: نماینده می بایست در وقت مقرر درخواست های خود را با ” دکتر احمدی نژاد ” درمیان بگذارد که این وقت از سوی دفتر ایشان پیش بینی و به نمایندگان اعلام می شود.

بزرگواری ، رئیس جمهور دولت های نهم و دهم ایران اسلامی را فردی پرتلاش و خستگی ناپذیر دانست و خاطرنشان کرد: تلاش های ” دکتر احمدی نژاد ”  برای محرومیت زدایی از استان های محرومی مانند کهگیلویه و بویراحمد ستودنی است.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد