تاریخ درج خبر : 1391/09/24
کد خبر : ۷۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مهندس جوان هم استانی مدیر پروژه تونل نیایش تهران

سایت استان: تونل نیایش از جمله پروژه های عظیم و ماندگار شهر تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران است که یک جوان از شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد مدیریت این پروژه مهم را عهده دار است تا نشانه ای بر این باشد که فرزندان استان در هر جای کشور حضور داشته اند مثمر ثمر بوده و توانمندی های فرزندان زادگاهمان را بخوبی معرفی می نمایند .

مهندس کریم گنجهء جوان هم استانی اهل باشت مدیر پروژه تونل نیایش تهران است . این پروژه از جنبه های مختلف از پروژه های ممتاز کشور و مثال زدنی می باشد که اجرای ان خیلی سریع تر از زمان پیش بینی شده انجام شد و این افتخاری است برای جوانان گمنام هم استانی که در شهر های دیگر افتخار استان ما هستند. از دیگر پروژه های ملی اجرا شده توسط مهندس گنجه می توان به پروژه نیروگاه لوارک تهران ، پروژه نیروگاه مسجد سلیمان ، پروژه تونل اب دشت عباس ، پروژه خط 7 مترو تهران و …… اشاره کرد . مهندس گنجه نفر سوم عکس (لباس و کلاه متفاوت) هستند .

ضمن موفقیت برای این فرزند شایسته استان امید است وی و سایر فرزندان استان از تجارب مدیریتی خود برای رفع محرومیت های زادگاهمان نهایت بهره را ببرند و پلکانی برای رشد و ترقی سایر همشهریان خود شوند.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • چراغ گفت:

  لطفا یکعکس ازسید امین فروزنده بزارید

 • گلشن گفت:

  بارکلا به دهدشت و همه دهدشتی ها خصوصا آقا سید امین فروزنده

 • گلزار گفت:

  آقای مهندس سیدامین فروزنده واقعا از صمیم قلب برای شما ارزوی موفقیت وسربلندی داریم

 • سامان گفت:

  آقای سید امین فروزنده واقغا تبریک…

 • پرندوار گفت:

  جا داره به جناب مهندس سید امین فروزنده مدیر کنترل پروژه تونل نیایش که از فرزندان جوان دیار دهدشت میباشد نیز دست مریزاد و خسته نباشید گفت… امیدواریم همه جوانان عزیز استانمونو در پله های ترقی بالا وبالاتر مشاهده نماییم…

 • بادرودسپاسگذاری ازشما روزنامه حقیقت جو آیا فریاد رسی وجود دارد که این کار ها را پیگیری کنند اب فروشی شرکت نفت کمفروشی شرکت نفت تعطیلی پمپ بنزین ترابی پس از شصت سال خدمت همه سند دارم تصاحب زورگیری شرکت نفت بمدت بیست پنج ماه سکوت مسوولان استان همه اسناد دارم کوه گوش شنوا ……..

پربازديد