تاریخ درج خبر : 1391/09/24
کد خبر : ۷۴۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری عضو جبهه پایداری نبوده و نیست

سایت استان: روابط عمومی جبهه پایداری در اطلاعیه ای اعلام کرد: «جناب آقای حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری، نماینده کهکیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی»، به هیچ وجه “عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی” نبوده و نیستند. لذا انتشار هر گونه گفت وگو از نامبرده با عنوان “عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی” هیچ گونه وجاهت، موضوعیت و صحتی ندارد. متن کامل این اطلاعیه به نقل از وب سایت جبهه پایداری بدین شرح است:

بسمه تعالی

در راستای تنویر افکار عمومی و با توجه به برخی مصاحبه‌های صورت گرفته با اشخاص غیرعضو در جبهه پایداری انقلاب اسلامی و نیز درج آن به نام “عضو جبهه پایداری” در برخی از رسانه ها؛ بدینوسیله باطلاع عموم و کلیه رسانه‌های خبری می‌رساند، روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی برای چندمین بار اعلام میدارد که «جناب آقای حجت‌الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری، نماینده کهکیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی»، به هیچ وجه “عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی” نبوده و نیستند.

لذا انتشار هر گونه مصاحبه و گفت‌وگو از نامبرده با عنوان “عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی” هیچ‌گونه وجاهت، موضوعیت و صحتی ندارد و امید است تا اصحاب رسانه نسبت به انتشار و درج اخباری از این دست که مواضع جبهه پایداری انقلاب اسلامی را “از لسان غیراعضاء” آن بیان می‌کند، خودداری ورزند.

همچنین لازم به توضیح است؛ مواضع اصولی جبهه پایداری انقلاب اسلامی همچون گذشته از طریق پایگاه رسمی جبهه پایداری به آدرس www.jebhepaydari.ir ویا از طریق سخنگوی این جبهه اعلام می‌شود.

گفتنی است چندی پیش بزرگواری در گفتگویی تحت عنوان یکی از اعضای جبهه پایداری با یکی از سایتهای محلی عنوان کرده بود براساس توافقاتی که در مجلس هشتم شورای اسلامی بین مجمع نمایندگان اصولگرای کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفت قرار شد ” دکتر هدایتخواه ” نماینده بویراحمد و دنا در آن مجلس، نماینده استان در جبهه پایداری باشد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال مبنی بر عدم حضور وی در نشست اخیر جبهه پایداری نیز چنین پاسخ داد که در این نشست اغلب نمایندگان مجلس نهم شورای اسلامی که عضو جبهه پایداری هستند حضور نداشته و تنها سه نماینده تهران که از اعضای شورای مرکزی جبهه می باشند حضور داشتند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • منصف گفت:

    جبهه پایداری باید به جانبازو سیدی بسیجی وبرادر وپدر شهیدوبرادر آزاده 8سال دفاع مقدس که همه اوصافش مقاومت است افتخار کند

پربازديد