تاریخ درج خبر : 1391/09/24
کد خبر : ۷۵۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

“زریر حجتی” به عنوان نخستین رئیس سرای روزنامه‌نگاران استان انتخاب شد

با حضور معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، سرای روزنامه‌نگاران کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی و خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در سومین دوره آن بازگشایی شد.

به گزارش سایت استان، صبح امروز و طی مراسمی پنجمین سرای روزنامه‌نگاران کشور در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات استان، محمدزاده معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، استاندار و حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی و چرام افتتاح شد.

در این مراسم نشان سرای روزنامه‌نگاران استان برای نخستین بار در کشور به خانواده شهید خداعفو عبدیان خبرنگار شهید کهگیلویه و بویراحمدی که در حادثه هواپیمای c 130 به درجه رفیع شهادت رسیده بود، اهدا شد.

پیش از این مراسم نیز توسط معاون وزیر ارشاد سومین دوره خانه مطبوعات این استان رسماً راه‌اندازی شد و اعضای هفت نفره این خانه احکام خود را از دست معاون وزیر ارشاد دریافت کردند.

همچنین در این مراسم زریر حجتی  مدیر مسئول هفته نامه” عصر انتظار ”  و رئیس خانه مطبوعات استان نیز به عنوان نخستین رئیس سرای روزنامه‌نگاران کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مطلع گفت:

    واقعا نظر “خبرنگار می گه” راقبول دارم ایشان از این موضوع به عنوان پورسانت سواستفاده می کند و اصلا شایسته این مسئولیت نیست

  • خبرنگار گفت:

    متاسفانه ……. به نام خانه مطبوعات دنبال جذب آگهی ادارات است ومنافع شخصی خود را دنبال می کند که در صورت ادامه آن باید برکنار شود

پربازديد