تاریخ درج خبر : 1392/06/15
کد خبر : ۷۵۲۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نزاع خونین دسته‌جمعی در منطقه لوداب

سایت استان: در یک حادثه تأسف‌بار در منطقه “چین لوداب” از توابع شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد متأسفانه پنج نفر از اهالی این روستا در یک نزاع دسته جمعی کشته و زخمی شدند.

10550

ضیاء رسولی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در روز گذشته و در پی اعلام مردمی به مرکز پیام 115 مبنی بر یک مورد درگیری دسته جمعی که منجر به جراحات عده‌ای در روستای چین از توابع لوداب شده، بلافاصله چهار واحد امدادی جاده‌ای و شهری اورژانس 115 به محل اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این حادثه تأسف‌بار، پنج نفر از مصدومین که با اسلحه‌های شکاری مورد اصابت ساچمه قرار گرفته بودند تحویل تیم امدادی اعزامی در منطقه مارگون داده شدند.

* حال دو نفر از مصدومین وخیم است

دبیر مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: متاسفانه یکی از مصدومین درگیری که مردی 24 ساله بود قبل از رسیدن نیروهای امدادی بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرد و اقدامات پیش‌بیمارستانی، درمان‌های اولیه، پانسمان جراحات و کنترل خونریزی و سرم‌تراپی برای نجات چهار مصدوم دیگر- سه مرد و یک زن- انجام شد.

رسولی با بیان اینکه مصدومین با چهار دستگاه آمبولانس مرکز 115 به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافتند، ادامه داد: وضعیت عمومی 2 نفر از مصدومین وخیم گزارش شده که یک نفر به شیراز اعزام شده و دیگری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحت درمان است.

این حادثه، ساعت 19 روز پنچ شنبه ساعت در منطقه لوداب رخ داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد