تاریخ درج خبر : 1391/09/25
کد خبر : ۷۵۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فروشندگان قرص های غیر مجاز در یاسوج دستگیر شدند

سایت استان:  فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری هشت فروشنده اصلی قرص های ترامادول و متادون در یاسوج مرکز این شهرستان خبر داد.
به گفته سرهنگ کاشانی روز گذشته ماموران پر تلاش یگان امداد شهر یاسوج، در راستای اجرای طرح امنیت محله محور حین گشت زنی در خیابان اصلی شهر روبروی اورژانس قدیم که منطقه آلوده ای برای فروش قرص های روانگردان به حساب می آید، ماموران یگان امداد طرح ضربتی دستگیری فروشندگان قرص های ترامادول، متادون و کلنوزپام را به اجرا گذاشتند .

سرهنگ کاشانی ادامه داد: ماموران بلافاصله طی عملیاتی غافلگیرانه و منسجم، و در اقدامی ضربتی هشت متهم را دستگیر کردند و در بازرسی از متهمان مقادیر قابل توجه ای قرص ترامادول و متادون کشف گردید.

به دنبال کشف داروهای مذکور متهمان به دلیل فروش غیر قانونی دارو دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل و تحت بازجویی های فنی قرار گرفتند.

سرهنگ علی کاشانی در پایان با اعلام اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان یاسوجی خواست، در صورت علم و آگاهی از هرگونه ناهنجاری در جامعه، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع داده و پلیس را در انجام هرچه بهتر وظایف یاری نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد