تاریخ درج خبر : 1391/09/25
کد خبر : ۷۵۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مشکلات ترافیکی دهدشت به زودی برطرف می‌شود

سایت استان:  رئیس پلیس راهور کهگیلویه گفت: با همکاری مشترک راهور و شهرداری دهدشت اصلاحات فنی خوبی در بلوارها و تقاطع‌های دهدشت در حال انجام است که با این اقدامات مشکلات ترافیکی برطرف می‌شود.

شهباز پورنگ  اظهار داشت: بیشتر مشکلات ترافیکی در استان ما به دلیل ضعف فرهنگ رانندگی و عدم توجه کافی به اصول رانندگی صحیح است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کهگیلویه اضافه کرد: بهترین راه نهادینه کردن فرهنگ صحیح رانندگی آموزش نوجوانان و نونهالان است تا از ابتدا و به صورت صحیح با این قوانین آشنا شوند.

پورنگ با بیان اینکه پلیس راهور کهگیلویه برنامه‌های زیادی در مدارس و مهد کودک‌های شهر دهدشت برگزار کرده است، تصریح کرد: امیدواریم که این قبیل برنامه‌ها در بلندمدت عاملی برای رشد فرهنگ رانندگی ما باشد.

رئیس پلیس راهور شهرستان کهگیلویه در ادامه با بیان این‌که تصادفات سطح شهر دهدشت به میزان زیادی کاهش یافته‌اند، عنوان کرد: در یک سال گذشته با توجه به اختیاراتی که از جانب فرماندار وقت کهگیلویه به پلیس راهور کهگیلویه داده شده بود بسیاری از نقاط حادثه‌خیز حذف و بسیاری از تقاطع‌ها اصلاح هندسی شدند.

وی با بیان اینکه در جلسه شورای ترافیک مقرر شد که میدان امام حسین (ع) حذف شود بیان کرد: با حذف این میدان بسیاری از مشکلات ترافیکی که اطراف این میدان به وجود می‌آید از بین خواهد رفت.

پورنگ با بیان این‌که طرح اصلاح هندسی تقاطع‌ها و چهار راه‌های شهر دهدشت در حال انجام است، تصریح کرد: شهرداری دهدشت در این زمینه با جدیت وارد قضیه شد و در کمترین زمان این کار را انجام داد.

وی با تقدیر از زحمات شهردار دهدشت به جهت همکاری با پلیس راهور بیان داشت: با اصلاحات انجام گرفته در بلوارها و تقاطع های سطح شهر دهدشت تصادفات درون شهری و گره‌های ترافیکی دهدشت تا حدود زیادی از بین می‌روند.

پورنگ با اشاره به این‌که اصلاح هندسی معابر به تنهایی نمی‌تواند در کاهش تصادفات و سوانح رانندگی مؤثر باشد، اذعان داشت: همکاری مردم و به خصوص رانندگان تأثیر بسزایی در کاهش میزان تصادفات خواهد داشت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد