تاریخ درج خبر : 1391/09/25
کد خبر : ۷۵۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست مشترک دانشگاه پیام نور و بنیاد شهید استان

سایت استان: رییس پیام نور کهگیلویه وبویراحمد در نشست مشترک با مسولین بنیاد شهید استان گفت: گردهمایی دانشجویان ستاد شاهد و ایثارگر پیام نور کهگیلویه و بویراحمد به زودی برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، دکتر رضا یوسف وند رییس پیام نور استان در نشست مشترک دانشگاه پیام نور و مسولین بنیاد شهید در پیام نور استان با اشاره به مقام شامخ شهدا و جانبازان بر لزوم تکریم و رسیدگی به امور فرزندان و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تأکید کرد.

یوسف وند با اشاره به حضور بیش از 400 دانشجوی شاهد در دانشگاه پیام نور گفت: به منظور پیگیری نیازمندی های فرزندان شهدا و ایثارگران، ستاد شاهد و ایثارگر در کلیه مراکز و واحد های این استان فعال می باشد.

رییس دانشگاه پیام نور استان گفت: به زودی گردهمایی در این دانشگاه برگزار خواهد شد. وی اظهار کرد: برگزاری کلاس های تقویتی و رفع اشکال در طول ترم از جمله برنامه هایی است که برای این دانشجویان برگزار خواهد شد.

سید مصطفی مهدی مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضروری است از فرزندان شهدا و جانبازان که در دست ما امانت اند پاسداری و حفاظت نماییم. وی از تلاش های دانشگاه پیام نور قدردانی کرد و اظهار کرد: رییس دانشگاه پیام نور استان دارای همتی بلند و اراده ای قوی است.

مدیر کل بنیاد شهید در پایان پیشنهاد کرد: جهت شفاف سازی وضعیت دانشجویان عضو ستاد شاهد و ایثارگر برای فعالیت بهتر و ارائه خدمات متناسب، بانک اطلاعاتی قوی و به روز در دانشگاه یجاد شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد