تاریخ درج خبر : 1391/09/25
کد خبر : ۷۵۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش 44 درصدی تصادفات در گچساران

سایت استان: رییس پلیس‌ راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هشت ماهه نخست امسال میزان تصادفات فوتی، جرحی در گچساران نسبت مدت مشابه سال گذشته 44 درصد کاهش یافته است.

سرهنگ ‘منوچهر سیاهپور’  افزود: دلیل اصلی تحقق این موفقیت ، شناسایی آسیب ها و نقاط حادثه ساز و رفع آنها با مشارکت مسوولان اجرایی است.

وی با اشاره به اینکه محور ارتباطی گچساران – بابا میدان به دلیل ترانزیتی بودن بیشترین بار ترافیکی در طول سال را دارد اظهار کرد: روزانه بطور متوسط دو هزار خودروی سنگین نیمه سنگین و سبک از این مسیر تردد می کننند.

سیاهپور تاکید کرد: در ایام تعطیل و بهار سال جاری میزان عبور خودروها از این محور یاد شده به 20 هزار مورد نیز به ثبت رسیده است .

سیاهپور زمان حضور پلیس در صحنه حادثه در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد را 15 دقیقه ذکر کرد و افزود: این میزان در مرکز استان ممکن است کمتر باشد.

وی از اجرای طرح زمستانه در مناطق برفگیر استان خبر داد.

وی گردنه های برفگیر این استان را ‘مله شور’، ‘مورگان’،’میمند’و ‘بابا حسن’ در شهرستان های دنا و بویراحمد عنوان کرد و ابراز داشت: این گردنه ها به ترتیب در مسیر یاسوج -شیراز، یاسوج -بابا میدان، یاسوج -اصفهان و یاسوج -کاکان اقلید واقع شده است.

سیاهپور به رانندگان سطح استان توصیه کرد: کنترل سرعت و رعایت قوانین، و در مواقع بارندگی از راهداری و پلیس راه اطلاعات راه و مسیر خود را کسب کنند.

رییس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد به منظور سرکشی از حوزه راه گچساران به این شهرستان گرمسیری سفر کرده است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد