تاریخ درج خبر : 1391/09/25
کد خبر : ۷۵۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری مسابقات قرآن و نهج البلاغه در دانشگاه پیام نور استان

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت:  مسابقات قرآن و نهج‌البلاغه و احکام دانشجویان مراکز و واحد های پیام نور کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

به گزارش سایت استان به تقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان  رضا یوسف وند صبح امروز اظهار داشت: مسابقات قرآن ، نهج‌البلاغه و احکام دانشجویان پیام نور کهگیلویه و بویراحمد به طور همزمان روزهای 26 و 27 آذرماه در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان برگزار می‌شود.

یوسف وند افزود: برگزاری مسابقات نهج‌البلاغه و احکام یکشنبه 26 آذرماه و مسابقات قرآن در سه رشته قرائت، ترتیل و حفظ قرآن روز 27 آذرماه برگزار می‌شود.

یوسف وند گفت: این مسابقات در راستای پربار کردن اوقات فراغت دانشجویان و در جهت منویات مقام معظم رهبری در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و معارف اسلامی در دانشگاه ها و ایجاد دانشگاه اسلامی برگزار می شود.

باقر کارگر رییس پیام نور مرکز دهدشت و دبیر اجرایی مسابقات اظهار داشت: تمسک به قرآن و عترت از بزرگترین نیازهای جوانان و دانشجویان است. وی افزود: امروز به برکت نظام ولایی جمهوری اسلامی ایران، عطر روح افزای کلام وحی بیش از پیش جان مشتاقان را لبریز از نورانیت کرده و به آینده‌ای سرشار از سعادت و رستگاری امیدوار می‌کند.

وی با بیان اینکه تمسک به قرآن کریم در جامعه باید روز به روز گسترش یابد بیان داشت: تمسک اقشار مختلف جامعه به ویژه دانشجویان و جوانان به قرآن کریم و عترت روح معنویت را در جامعه افزایش می‌دهد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد