تاریخ درج خبر : 1391/09/26
کد خبر : ۷۶۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ماشین‌آلات امور عشایر کهگیلویه، بهمئی و چرام کارایی ندارند

سایت استان: رئیس امور عشایر کهگیلویه، بهمئی و چرام یکی از بزرگ‌ترین مشکلات نهاد زیر مجموعه خود در این سه شهرستان عشایری را کمبود و یا به نوعی نبود راننده می‌داند و می‌گوید، ماشین‌آلات امور عشایر بدون راننده در خوابند.

سلیمان فروزی در حاشیه نشست ستاد حوادث شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: امور عشایری کهگیلویه با امکانات خود به سه شهرستان خدمات‌رسانی می‌کند.

رئیس اداره امور عشایری شهرستان کهگیلویه، بهمئی و چرام تصریح کرد: جامعه عشایری که تحت حمایت ما هستند محدود و پراکنده بوده که همین امر خدمات‌رسانی را مشکل و طاقت‌فرسا می‌کند.

فروزی با بیان این‌که به رغم همه مشکلات خدمات‌رسانی مطلوب و قابل قبولی به عشایر ارائه می‌شود، عنوان کرد: در بارندگی‌های اخیر بسیاری از را‌ه‌های عشایری دچار خسارت شده بودند که با حضور به موقع ماشین‌آلات اداره امور عشایر این مسیرها بازگشایی شدند.

وی با بیان این‌که این اداره با توجه به گستره جغرافیایی که باید تحت پوشش قرار دهد دچار کمبود ماشین‌آلات است، عنوان کرد: سه دستگاه لودر، یک تانکر آب‌رسان و یک دستگاه کمپرسی به ارائه خدمات به عشایر سه شهرستان کهگیلویه، بهمئی و چرام می‌پردازند.

فروزی با اشاره به برخی از خسارت‌های پیش آمده در سیل اخیر خاطرنشان کرد: در مجموع 100 رأس دام عشایر در بارندگی‌های اخیر تلف شد.

این مسئول در امور عشایر یادآور شد: دو دستگاه تانکر آب‌رسان به صورت مداوم به خدمات‌رسانی عشایر می‌پردازند.

رئیس اداره امور عشایر سه شهرستان کهگیلویه، بهمئی و چرام با بیان این‌که تعدادی از رانندگان ماشین‌آلات امور عشایری بازنشسته شده‌اند، تصریح کرد: همین مسئله باعث شده که این ماشین‌آلات به علت نبود راننده عملاً کارایی نداشته باشند.

فروزی با بیان این‌که تاکنون نامه‌نگاری فراوانی در مورد جذب رانندگان جدید داشته‌ایم، عنوان کرد: متأسفانه تاکنون هیچ جواب مثبتی در این زمینه نشنیده‌ایم.

وی افزود: قطعاً با جذب و به‌کارگیری چند راننده جدید و به کارگیری این ماشین‌آلات خدمات‌رسانی به عشایر غیور و زحمت‌کش نیز افزایش می‌یابد که امیدواریم مسئولان در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام دهند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهمان گفت:

    درشهرستان چرام هیچ دستگاهی نیامده وکاری انجام نداده اند

پربازديد