تاریخ درج خبر : 1392/06/17
کد خبر : ۷۶۹۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

27میلیارد تومان اعتبار به شهرستان کهگیلویه اختصاص داده شد

سایت استان: فرماندار شهرستان کهگیلویه از تخصیص اعتباری  بالغ بر27 میلیارد تومان به شهرستان کهگیلویه خبر داد.

ابراهیم جعفری در نشست کمیته برنامه ریزی که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: 17شهریور سالروز قیام خونین مردم در سال 57و شهید شدن جمعی از مردم ایران عزیز را گرامی می داریم.

20000

وی مبلغ 6میلیاردو700میلیون تومان از این اعتبار را از الزامات قانون بودجه سال جاری شهرستان برشمرد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: اعتبار شهرستان کهگیلویه در 54برنامه بین دستگاههای اجرایی شهرستان توزیع خواهد شد و مبنا بر توزیع اعتبارات، تاکید بر اجرای پروژه های نیمه تمام است.

جعفری از تعریف نکردن پروژه جدید در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: اعتبارات سال 91تنها حدود 30درصد آن اختصاص پیدا کرده است.

وی بیان کرد: اعتبارات تخصیص داده شده بر اساس نگاه بخشی ، منطقه ای و جفرافیایی نبوده و باز تاکید می کنم هر اداره و نهادی گزارش ماهیانه کار و پیشرفت فیزیکی پروژه ها و برنامه هایشان را به اداره فرمانداری تحویل دهند.

فرماندار شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: هدف ادارات شهرستان باید پیشرفت فیزیکی پروژه ها و کارهای در دست اجرا باشد.

همچنین محمود هرمزی، مدیرکل دفتر بودجه استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه گفت: اعتبار اختصاص داده شده به شهرستان کهگیلویه نسبت به سال گذشته یک درصد افزایش داشته است.

هرمزی تاکید کرد: البته اگر بودجه ای از اعتبار تخصیص داده شده به این شهرستان، اضافه بیاید پروژه جدید با شرایط جدید تعریف می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد