تاریخ درج خبر : 1392/06/17
کد خبر : ۷۶۹۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

38 کیلو مواد مخدر در شهرستان بویراحمدکشف شد

سایت استان: جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماموران پاسگاه انتظامی” تنگ سرخ” از توابع شهرستان بویراحمد روز گذشته از یک خودرو و موتور سیکلت در محور شیراز به یاسوج 38 کیلو و 550 گرم تریاک را کشف کردند.

سرهنگ علی محمد زارعی افزود: روز گذشته ماموران پاسگاه تنگ سرخ حین کنترل خودروهای عبوری محور شیراز به یاسوج به یک موتور سیکلت مشکوک شدند که راکب آن به محض مشاهده ماموران از محل ایست و بازرسی متواری شد.

وی اظهار کرد: راکب موتور سیکلت مسیر خود را به سمت حاشیه رودخانه تغییر داد اما در نهایت توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از موتورسیکلت وی 19 کیلو و 90 گرم تریاک کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین طی عملیاتی دیگر در محور یاد شده ماموران این پاسگاه انتظامی پس از فرار یک دستگاه خودوری پژو پارس از محل ایست و بازرسی، به تعقیب و گریز آن پرداختند که آن را متوقف و از این خودرو 19 کیلو و 460 گرم تریاک که به طور ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف کردند.

سرهنگ زارعی تصریح کرد: راکب موتور سیکلت و راننده خودرو به همراه سرنشین آن دستگیر و به مراجع قضایی تحویل و وسایل نقلیه حامل مواد مخدر نیز توقیف شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد