تاریخ درج خبر : 1391/09/27
کد خبر : ۷۷۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

پروژه‌های شهری دهدشت با اعتبارات کنونی تکمیل نمی‌شوند

سایت استان: فرماندار کهگیلویه در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری دهدشت گفت: تکمیل این پروژه‌ها نیازمند اعتبارات بیشتری است.

ابراهیم جعفری ظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی شهرداری دهدشت اظهار داشت: اجرای اصول فنی، صرفه‌جویی و نظارت دقیق بر پروژه‌های عمرانی شهرداری باید در همه حال در نظر گرفته شوند.

فرماندار کهگیلویه، اجرای اصولی پروژه‌های عمرانی را راهی برای جلوگیری از هدر رفت هزینه‌ها عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اهمیتی که پروژه‌های عمرانی شهرداری برای افزایش رفاه حال شهروندان دارند، می‌طلبد که این پروژه‌ها بر اساس اولویت و زمان‌بندی خاص خود به پیش روند.

وی در ادامه با اشاره به محدود بودن بودجه شهرداری عنوان کرد: توسعه زیربنایی شهر دهدشت مستلزم اجرای طرح‌های زیادی است که لازمه آن تأمین منابع مالی و برخورداری از بودجه‌های بیشتر است.

فرماندار کهگیلویه عنوان کرد: امیدواریم که با همکاری مسئولان استانی و تأمین منابع مالی لازم، نسبت به عملیاتی کردن این طرح‌ها و تسریع در پروژه‌های نیمه تمام اقدامات مؤثری صورت گیرد تا شهروندان دهدشتی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

جعفری مهم‌ترین طرح‌های در دست احداث شهرداری دهدشت را ساماندهی ورودی‌های شهر از سمت چرام، سوق و طولیان عنوان کرد و ادامه داد: پارک ولایت و بلاد شاپور در صورت تکمیل می‌توانند خیلی از کمبودهای شهر دهدشت را در مورد کمبود فضای سبز جبران کنند.

وی با تقدیر از شهرداری دهدشت به جهت طرح‌هایی که در اصلاح تقاطع‌ها و اصلاح هندسی معابر انجام داده‌اند، عنوان کرد: این اقدامات باعث کاهش بار ترافیکی و ساماندهی عبور و مرور در سطح شهر دهدشت خواهد شد.

جعفری شهر دهدشت را شهری با طراحی زیبا و منحصر به فرد عنوان کرد و ادامه داد: قطعاً با اقداماتی که شهرداری دهدشت در دست اجرا دارد بسیاری از مشکلات پیش روی شهروندان برطرف می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد