تاریخ درج خبر : 1391/09/27
کد خبر : ۷۷۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برای تله کابین شهرستان بهمئی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است

عضو شورای شهر لیکک ،مرکز شهرستان بهمئی گفت:برای ایجاد تله کابین در شهرستان بهمئی تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

اسفندیار نیک بین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود:تله کابین شهرستان بهمئی که در شورای فنی استان تصویب شد و از مصوبات هیأت دولت نیز بود تاکنون به دلیل عدم استقبال برای سرمایه گذاری هیچ اقدامی انجام نشده است.

وی اظهار کرد:بخش گردشگری این شهرستان می تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال، توسعه و رونق اقتصادی شهرستان ایفاء کند.

عضو شورای شهر لیکک با بیان این مطلب که این شهرستان گرمسیری و دارای مناطق گردشگری خوبی است، اظهار کرد:تنگ سولک( سوک)، تنگ ماغر و تالاب برم الوان که در فصل بهار پذیرای گردشگران زیادی است از مهمترین مناطق گردشگرپذیر شهرستان هستند که در صورت فراهم کردن امکانات و زیر ساخت های لازم می تواند در توسعه شهرستان موثر واقع شوند.

نیک بین بیان کرد:سرانه فضای سبز در این شهر پایین تر از حد استاندارد کشوری است به طوری که به ازاء هر نفر 3.5متر می باشد این درحالی است که استاندارد فضای سبز کشور 10 متر است.

وی تصریح کرد:با توجه به گرمسیری بودن شهرستان بهمئی، فضای سبز شهر لیکک مرکز شهرستان به صورت سیار و با تانکر آبیاری می شود.

عضو شورای شهر لیکک ادامه داد:در سال گذشته بر اثر بارندگی هایی که داشتیم در این شهرستان سیل جاری شد که آقای نیکزاد استاندار وقت شخصاً در این شهرستان حضور پیدا کرد و زیر ساخت های شهرستان خساراتی وارد شده بود که قرار بود کمکهایی به شهرستان شود اما متاسفانه تاکنون حتی یک ریال و دستگاه های شهرستان پرداخت نشده است.

نیک بین در پایان اضافه کرد:از مسوولان استانی و کشوری انتظار داریم با توجه به عمق محرومیت در این شهرستان توجه ویژه ای به شهرستان بهمئی داشته باشند.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد