تاریخ درج خبر : 1391/09/28
کد خبر : ۷۷۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه پیام‌نور دهدشت ‌کمبود اعضای هیئت علمی دارد

سایت استان: رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با بیان این‌که پیام‌نور دهدشت مشکل فضای فیزیکی ندارد، گفت: تنها کمبود ما اعضای هئیت علمی است که امیدورایم با جذب جوانان همین شهرستان در بدنه پیام‌نور دهدشت این مشکل نیز رفع شود.

باقر کارگر اظهار داشت: تأسیس و تقویت دانشگاه در هر شهری باعث ترقی و رشد آن شهرستان در حوزه‌های مختلف می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با بیان این‌که شهر دهدشت به عنوان مرکز شهرستان کهگیلویه در زمینه توسعه دانشگاه‌ها رشد خوب و قابل توجهی داشته است، بیان داشت: وجود استعدادهای ناب و نیروی انسانی توانمند باعث شده که سطح علمی دانشگاه‌های دهدشت به رغم جوان بودن در تراز بالایی قرار داشته باشد.

وی با اشاره به تأسیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت بیان داشت: این دانشگاه در زمان تأسیس از کمترین امکانات برخوردار بود ولی با همت مسئولان و کارکنان این دانشگاه امروزه شاهد پیشرفت‌های خوبی در امکانات و ساختمان‌های این دانشگاه هستیم.

وی با بیان این‌که با تأسیس سایت شماره دو این دانشگاه مشکل فضای کلاس‌ها تا حدود زیادی برطرف شده است، بیان کرد: در آینده‌ای نه چندان دور محوطه سایت شماره دو این دانشگاه نیز تکمیل خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور دهدشت با اشاره به این‌که سایت شماره یک این دانشگاه ساختمان‌های متعلق به جهاد کشاورزی است، عنوان کرد: با الحاق این مرکز به دانشگاه پیام‌نور کمک شایانی به دانشگاه پیام‌نور شد و البته امیدواریم که فرماندار کنونی شهرستان که به عنوان هیئت امنای دانشگاه از رفع مشکلات و موانع پیش‌روی دانشگاه مضایقه نکنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر بیش از 4 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور دهدشت به تحصیل می‌پردازند، یادآور شد: یکی از مشکلات اساسی دانشگاه پیام‌نور دهدشت که البته مشکل اکثر دانشگا‌ه‌های پیام‌نور نیز می‌باشد کمبود اعضای هئیت علمی است که امیدورایم با جذب جوانان همین شهرستان در بدنه پیام‌نور دهدشت این مشکل نیز رفع شود.

وی با اشاره به تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن برخی پروژه‌ها در دانشگاه پیام‌نور دهدشت ابراز داشت: تکمیل امکانات آموزشی ساختمان آموزشی، احداث لابراتوار زبان، تکمیل فیبر نوری دانشگاه و احداث فاز دوم سلف غذاخوری دانشگاه از مهم‌ترین این پروژه‌ها می‌باشند.

وی با بیان این‌که دانشگاه پیام‌نور یک مؤسسه نیمه دولتی هیئت امنایی است، عنوان کرد: انتظار می‌رود که مسئولان شهرستان در کمک به رفع مشکلات این دانشگاه همواره در کنار مسئولان دانشگاه باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد