تاریخ درج خبر : 1391/09/28
کد خبر : ۷۷۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت نام زائران عمره مفرده در کاروانها آغازشد

سایت استان: مدیریت حج و زیارت استان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که ثبت نام از متقاضیان عمره مفرده در کاروانها از روز پنجشنبه 30 آذر ماه آغاز می شود. متن این اطلاعیه که در اختیار سایت استان قرار گرفته است بدین شرح است:

به اطلاع هم استانیهای محترم می رساند که به لطف خداوند متعال عملیات ثبت نام و اعزام مرحله اول عمره 92-91 از روز پنجشنبه ساعت 8 صبح مورخه 30/9/91 لغایت روز پنجشنبه 7/10/91 به مدت هشت روز از طریق دفاتر مجاز زیارتی در سطح استان انجام میگیرد . متقاضیان محترم با در دست داشتن اصل و تصویر سند ثبت نامی – اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی به دفاتر مجاز در سطح استان مراجعه ونسبت به ثبت نام و رزرواسیون اولیه و سپس ثبت نام قطعی و تعیین تاریخ پرواز ها در فاصله زمانی 20/11/91 لغایت 15/2/92 اقدام فرمایند .

در این دوره دارندگان اولویتهای 1 تا 300 که در ثبت نام عمومی سال 87 در بانک ملت ودیعه گذاری نموده و دارای کارت معتبر ثبت نام می باشند و همچنین افرادی که در عمره سال گذشته در گروههای اعزامی در فاصله زمانی 10/4/91 لغایت 29/4/91 ثبت نام و واریز وجه نموده لیکن به واسطه عدم صدور روادید توفیق تشرف را نداشته اند با ارائه کد ملی به هریک از کارگزاران ، امکان ثبت نام برای آنان فراهم می باشد .
بدیهی است چنانچه ظرفیت کاروانها تا تاریخ اعلام شده تکمیل نگردد از اولویتهای بعدی فراخوان خواهد شد .
متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 7-2227116 مدیریت حج وزیارت استان تماس و یا به دفاتر مجاز زیارتی مراجعه نمایند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد