تاریخ درج خبر : 1392/06/19
کد خبر : ۷۸۳۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخاب استاندار به مرحله نهایی رسید

سایت استان: آن گونه که برخی اخبار و منابع غیر رسمی گزارش می دهند، به نظر می رسد انتخاب استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مراحل نهایی نزدیک می شود.

پس از انتشار اخباری مبنی بر معرفی چهار نفر از اصلاح طلبان استان جهت تصدی استانداری به وزارت کشور، بنا به برخی شنیده ها، از نشست دیروز نمایندگان استان با وزیر کشور خبرهای دیگری به گوش می رسد.

12151

گفته می شود دراین نشست بر روی نام موسی خادمی به عنوان استاندار آینده استان توافق شده است.

خادمی در زمان اصلاحات به عنوان معاون برنامه ریزی استانداری استان کهگیلویه وبویراحمد، معاون استانداری بوشهر و مدیر شیلات استان مشغول به کار بوده است.

خادمی از نیروهای بومی است که در مسئولیتهای اجرایی که به عهده داشته است شایستگی و توانایی های خود را بروز داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام برکارکنان محترم سایت .باعرض پوزش تا کنون شما هفت یاهشت نفررا بعنوان استاندار معرفی کردید وبعد هم در جمع بندی آقای خادمی را به استانداری استان منصوب کردید ! ولی هنوز روی هیچ کدام از گزینه های اعلام شده توافقی قطعی انجام نشده است .لطفا کمی صبرکنید بعد تیتر بزنید متشکرم

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   دوست ناشناس سلام
   معمولاً از طرف منابع معتبر این خبرها کسب می شود. توافق بر روی نام آقای مهندس خادمی، خبری بود که از دیدار نمایندگان استان با وزیر کشور به بیرون درز کرد. البته اگر دقت کرده باشید تنها سایت استان با احتیاط این خبر را کار کرد.
   موفق و بهروز باشید.

 • رضوی گفت:

  اقای دکتر خادمی دکترای مدیریت استراتژی دفاعی از دانشگاه دفاع ملی دارند.اگر چند نفر در استان باشند که نگرش قبیله ای و قومی به امور نداشته باشند،یکی از آنها ایشان است.جالب است ورود به دناشگاه دفاع ملی برای کسانی که از مسئولین بلندپایه باشند در اولویت است.لذا تا کنون هیچ کسی در سطح دکتر خادمی موفق به ورود به این دانشگاه نشده است.اما ایشان در امتحان ورودی این دانشگاه بالاترین نمره را دریافت کرد و به همین دلیل مدیریت دانشگاه نتوانست ایشان را نادیده بگیرد.چنین شد که ایشان در کنار مسئولین بلندپایه امملکت در این داشگاه تحصیلات خود را شروع کرد.و نکته جالبتر این که پایان نامه ایشان به قدری غنی و دقیق و گویا بود که اساتید راهنای ایشان که بنده از نزدیک آنها را می شناسم،در برابر دکتر خادمی تواضع داشتند.ایشان از توانمندی اداره یک وزارت خانه هم برخوردار است.و امیدوارم که حضورش موجب خیر مردم استان باشد.

 • نفت گفت:

  شایسته ترین برای این مقام استاد محمود منطقیان است و بس

 • h گفت:

  وای بر ما!!! چمااااااااااااااااااااااق

 • ناشناس گفت:

  خیلی خوشحالیم که بومی است . انشااله موفق باشد.

 • OMID گفت:

  آخر چماق لری کار خود را کرد

پربازديد