تاریخ درج خبر : 1391/09/30
کد خبر : ۷۹۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جبهه پایداری تعصب خاصی نسبت به نامزد‌های کنونی ندارد

عضو جبهه پایداری از مشخص نشدن نامزد مورد نظر این جبهه برای نامزدی و یا حمایت جبهه پایداری از نامزدی خاص برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری خبرداد.

به گزارش سایت استان، ستار هدایت‌خواه گفت: نشست اخیر جبهه پایداری در زمینه انتخابات ریاست جمهوری آتی بود و قرار شد که مواضع این جبهه توسط ” دکتر لنکرانی ” بعنوان سخنگو اطلاع رسانی شود.

وی با بیان اینکه مطالب ارائه شده در این مصاحبه از سوی وی نظرات شخصی اش بعنوان عضوی از اعضای جبهه پایداری بوده ، اظهارداشت: در نشست هفته گذشته این جبهه بر اولویت های انتخاب نامزد احتمالی و یا نامزد مورد حمایت تاکید شد.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی افزود: در آن نشست اولویت هایی از قبیل ولایتمداری ، مقید بودن نامزد مورد نظر به دین ، رعایت خطوط قرمز نظام ، روحیه استکبارستیزی و اولویت های دیگر مدنظر جبهه پایداری بحث و برررسی شد.

هدایتخواه با تشریح برخی مطالب طرح شده در آن نشست ، خاطرنشان کرد: جبهه پایداری از نامزدی در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری حمایت می کند که واجد شرایط لازمی که بخشی از آنها عنوان شد باشد.

عضو جبهه پایداری گفت: در صورتی که این جبهه بر روی نامزد خاصی برای این انتخابات به توافق نرسد ممکن است خود جبهه اقدام به معرفی نامزدی در این ارتباط می کند.

وی یکی از دیدگاههای مورد نظر خود بعنوان عضو جبهه پایداری در دهه پیشرفت و عدالت بنا به فرموده مقام معظم رهبری برای نامزهای انتخابات ریاست جمهوری ، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه ذکر و بیان داشت: یکی از اصول جبهه پایداری تبعیت از حجت شرعی بوده و هست و هم اکنون نیز برای موضع گیری دنبال حجت شرعی هستند.

هدایتخواه افزود: جبهه پایداری ملاک ها و معیارهای خاصی برای انتخابات آتی ریاست جمهوری دارد و تعصب خاصی نیز نسبت به نامزدهای کنونی مطرح شده ندارد.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد