تاریخ درج خبر : 1392/06/20
کد خبر : ۷۹۴۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ماندن در یاسوج با این اوضاع خیانت به هواداران بود

سایت استان: سرمربی پیشین تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: برای این که به مردم و هواداران یاسوج نامردی نکرده باشم از این تیم رفتم در حالی که می‌توانستم بمانم و بعد از یکی دو هفته پولم را بگیرم و بروم.

جواد زرینچه اظهار کرد: در این چند ماه خیلی چیزهای خوبی نشنیدم و به همین خاطر بهتر دیدم که دیگر در کنار تیم فوتبال شهرداری یاسوج نباشم.

201

سرمربی پیشین تیم فوتبال شهرداری یاسوج ابراز کرد: از دو ماه پیش مرتب به آقای نگین‌تاجی می‌گفتم شرایطی وجود ندارد که بخواهم به شما کمک کنم به همین خاطر از همان موقع دریافتم که ادامه کار در یاسوج غیر ممکن است.

وی در ادامه این گفت‌وگو تصریح کرد: به آقای نگین‌تاجی از همان موقع گفتم که شما آن چیزی را که من می‌خواستم نتوانستید برآورده کنید و به همین دلیل دوست نداشتم که خدای ناکرده با احساسات پاک جوانان و مردم فوتبال‌دوست استان بازی شود.

این مربی شاغل در لیگ دسته اول فوتبال کشور مرام خود را جدای از هرگونه نامردی دانست و افزود: اگر می‌خواستم خدای ناکرده به مردم و جوانان این استان ذره‌ای نامردی روا بدارم، می‌توانستم با این تیم کار کنم و بعد از گذشت سه تا چهار هفته تمام و کمال پولم را بگیرم و از این شهر بروم اما همه ما را در این فوتبال با خصلت‌های دیگر می‌شناسند و اصولاً برای خودم در فوتبال جیبی ندوخته‌ام.

وی با قدردانی از همه محبت‌هایی که در شهر یاسوج به خودش شده، خاطرنشان کرد: هیچ چیز که در این شهر عایدمان نشده چند دوست و رفیق خوب و پاک بوده که به داشتن آن‌ها افتخار می‌کنم.

بازیکن اسبق تیم‌های ملی و استقلال تهران تصریح کرد: چون نمکدان ‌شکن نیستم و دلم به حال فوتبال این مملکت و استان شما می‌سوزد بعد از اردوی تهران به آقایان گفتم که تیم خوبی دارید و با فرد دیگری کار را ادامه دهید چرا که من با تفکر و دیدگاهی دیگر به این تیم می‌اندیشیدم ولی چیز دیگر دیدم.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد