تاریخ درج خبر : 1392/06/20
کد خبر : ۷۹۵۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

ملاک انتخاب بازیکنان توانایی و تجربه آنان است/مبلغ قراردادم 150 میلیون تومان است

سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: تمام سعی و تلاش من حفظ نفت و گاز گچساران در میان هفت تیم نخست لیگ دسته یک کشور است.

محمدحسین ضیایی شامگاه سه‌شنبه در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر این‌که اولویت انتخاب بازیکن برای بازی، بومی، غیر بومی یا آمادگی بازیکنان است، اظهار کرد: در پاسخ به سئوال شما باید بگویم همه آیتم‌ها از جمله توانایی‌ و تجربه بازیکنان در انتخاب ارنج اصلی نقش مهمی دارد.

ziyaee1

سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران با انتقاد از عملکرد برخی رسانه‌ها در عدم اطلاع‌رسانی دقیق به مخاطبان ادامه داد: کج سلیقگی از این دیدگاه‌های منفی ایجاد می‌شود، بعضی افراد مطالبی را در رسانه‌های خود منتشر می‌کنند که سبب تحریک دیگران می‌شود.

روزهای نخست مرا خیلی ترسانده بودند

ضیایی تأکید کرد: این افراد اگر قرار است مطلبی را در سایت خود درباره من بزنند که مردم نظر دهند، رزومه کاری مرا نیز منتشر کنند تا مردم بدانند درباره چه شخصیتی نظر می‌دهند.

وی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا شناختی از فرهنگ و نوع نگرش و درخواست مردم و هواداران نفت و گاز گچساران دارید، گفت: در این مدت سه ماه تقریبا با فرهنگ مردم این شهرستان آشنایی نسبی پیدا کرده‌ام.

سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران اذعان کرد: روزهای نخست مرا خیلی ترسانده بودند اما به خاطر نوع شرایطی که من در جنوب شهر تهران بزرگ شده‌ام و در این منطقه درگیری‌های زیادی بوده از درگیری و هیچ چیزی ترسی ندارم.

ضیایی با بیان اینکه در زمینه فرهنگ مردم لرنشین این شهرستان اطلاعاتی به من ارائه شده است، اظهار کرد: ما فرهنگ را در لرهای گهر درود دیده‌ایم این تیم در مدت یک سال فرهنگ تماشاگران را در همه کشور ترویج داده است.

مبلغ قراردادم 150 میلیون تومان است

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه در سخنان ابتدایی خود عنوان کردید که تیم نفت و گاز گچساران را در میان هفت تیم نخست لیگ دسته یک حفظ می‌کنید، آیا این قول را می‌دهید، متذکر شد: همه سعی و تلاش ما بر این است که تیم نفت و گاز گچساران را در میان هفت تیم نخست لیگ دسته یک کشور نگه داریم؛ اما قول نمی‌دهیم.

ضیایی در پاسخ به سئوالی مبنی بر سیاست شما در بازی‌های رفت و برگشت چیست، عنوان کرد: با توجه به حضور تماشاگران؛ افزون بر 70 درصد نظر و انتظار بر برد بازی‌ها در خانه خود داریم ولی بیرون خانه باشگاه قول مساعد داده که تماشاگران را از ما نگیرد که با این اقدام در پی نتیجه قابل قبولی خواهیم بود.

سرمربی فوتبال نفت و گاز گچساران با اشاره به ملبغ قرارداد خود با نفت و گاز گچساران گفت: مبلغ قرارداد من 150 میلیون تومان بوده زمان دریافت این پول نیز هنوز مشخص نشده است.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهلول گفت:

    آقای ضیایی ، دروغ چاله میدانی نکن . ملاک شما در انتخاب بازیکن توانایی و تجربه نیست . بلکه چیز دیگری است که همان چیز باعث شده شما جایگاهی در لیگ برتر نداشته باشید.

پربازديد