تاریخ درج خبر : 1392/06/20
کد خبر : ۷۹۵۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اختصاص 400 میلیون تومانی جهت تکمیل مصلای دهدشت

سایت استان: فرماندار کهگیلویه از اختصاص 400 میلیون تومان برای تکمیل مصلای امام خمینی دهدشت خبر داد.

ابراهیم جعفری اظهار داشت: مبلغ 400 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل مصلای امام خمینی (ره) دهدشت اختصاص یافته است.

فرماندار کهگیلویه روند اجرای عملیات ساخت مصلای دهدشت را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این مصلی با 80 درصد پیشرفت فیزیکی رو به اتمام است.

جعفری با اشاره به اینکه عملیات اجرایی مصلای امام خمینی(ره) دهدشت از سال 88 آغاز شده است، افزود: این مصلا به مساخت چهار هزار و 400 متر مربع در دو طبقه و با سازه بتونی در حال تکمیل نهایی است.

این مقام مسئول حضور پرشور مردم متدین دهدشت در نماز جمعه را ستودنی خواند و ابراز داشت: خیل عظیم نمازگزاران جمعه در دهدشت سال‌هاست منتظر راه‌اندازی مکان مناسب برای برگزاری نماز وحدت‌بخش جمعه هستند.

جعفری ادامه داد: از زمان شروع به کار در مصلای امام خمینی(ره) مکان برگزاری نماز جمعه به سالن‌های فرمانداری انتقال یافته است.

وی با اذعان به اینکه فضای این سالن‌ها با وجود تعبیه سیستم‌های خنک‌کننده مشکلاتی برای نمازگزاران دارد، افزود: در فصل سرما امکانات گرمایشی در این سالن‌ها وجود ندارد.

جعفری خواستار تسریع در روند اجرای عملیات مصلای نماز جمعه دهدشت شد و ابراز داشت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما امید است مراحل پایانی عملیات هر چه سریعتر به اتمام برسد و شاهد بهره‌برداری از این مصلا در آینده نزدیک باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد