تاریخ درج خبر : 1392/06/20
کد خبر : ۷۹۵۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

اجماع نمایندگان در حمایت از گزینه بومی قابل تحسین است

سایت استان: یک کارشناس فرهنگی و رسانه ای در خصوص اخبار تعیین استاندار بومی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ابتدا وظیفه دارم به عنوان فرزندی کوچک از قوم بزرگ و اصیل لر از خدمات صادقانه و دلسوزانه آقای دکتر سید حسین صابری در طی یکسال خدمت و تا روزی که در این استان تشریف دارند تشکر و قدردانی کنم.

3021
وی اجماع نمایندگان، دانشگاهیان، نخبگان، شخصیت های سیاسی، ارکان اداری و سایر اقشار در تایید و استقبال از گزینه بومی را نقطه امید و قابل تحسین برای توسعه استان برشمرد و افزود: اگر دغدغه توسعه واقعی داریم باید از خودزنی همدیگر خودداری کنیم و بیشتر به همراهی و همیاری هم بشتابیم زیرا بیشتر ناکامی ها و حذفی ها از همین خودزنی ها حاصل می شود.
این کارشناس فرهنگی در ادامه اظهار داشت: از آقای دکتر خادمی تدوین برنامه راهبردی توسعه همه جانبه استان، حمایت از حقوق قانونی رسانه و مطبوعات و دانشگاهیان در مواجهه با روندهای محدود کننده، تربیت مدیران عالی و میانی و پیوند پتانسیل توانمند استانی به منابع کلان مدیریتی کشور و نیز بهره و استفاده بیشتر از توان و پتانسیل انسانی توانمند و پرتلاش ادارات و سازمانها و مراکز دانشگاهی، در بدنه همان دستگاه با هدف توسعه متوازن استان انتظار است.
این کارشناس حوزه رسانه و مطبوعات تصریح نمود: آقای خادمی از نخبگان جریان اصلاحات که از درجه علمی و دانشگاهی فوق لیسانس اتومکانیک و دکترای استراتژیک برخوردار است. بنابراین با این پشتوانه علمی و سوابق و پیشینه اداری و دانشگاهی وی فردی اجرایی، علمی و برنامه محور است که قطعا مبنای تفکر او بر مبنای برنامه ریزی منسجم و عمیق استوار است.
وی در پایان ابراز امیدوار کرد: انشاالله پیامد و آثار حضور دکتر خادمی به عنوان مدیریت ارشد استان موجب بهبود وضعیت موجود، توسعه، پیشرفت، رفع بیکاری، رونق اقتصادی و تفاوت های موثر زیادی نسبت به مدیریت های قبل گردد و مردم از مدیریت علمی، خدمات نوین و با برنامه سود و بهره لازم را ببرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مدیران محترم سایت استان کهگیلویه و بویراحمد چرا برخی کامنت ها را کار نمی کنید اتفاقا این کار باعث بدبینی و فرار خوانندگان سایت خوب شما میشود
  کامنت به شرح زیر دوباره ارسال میشود

  درود صادقانه بر بویرنیوز و سایت استان – چاپلوسان واقعی کسانی هستند که بدون مشورت و نظر خیل عظیم دوستان خود از وقت بیت المال و خدمت اداری گرفته و دایم در تهران جا خوش کرده و با این در و آن در زدن به بهانه حمایت از 4 گزینه، هلهله تخریب نیروی برتر بومی را در پنهان راه انداخته اند و قصد دارند تا امپراتوری دروغ و غیر واقعی خودشان پایدار بماند. اطمینان داشته باشید 90 درصد اصلاح طلبان علمی و اثر گذار و معتقد در صحنه از عملکرد اینها که جمعا 20 نفرندناراضی هستند. زیرا اینها در این شرایط حساس در مبارزه با اتحاد و همدلی، خیانت به مردم استان را آغاز کرده اند. با کمال احترام به گزینه های 4 نفره باید پذیرفت انتخاب دکتر خادمی بسیار بجا است و کارش تمام است از آقایان نمایندگان خصوصا تاجگردون و زارعی و 4 گزینه محترم تقاضا است از این تفکرات حاشیه ساز جدا شده و خادمی را همراهی کنند

 • م آرام گفت:

  باانتخاب دکتر خادم همه نیروهای دانشگاهی واهل قلم این انتخاب را بفال نیک گرفته وبرای ایشان آرزوی توفیق وپیروزی را دارند. ازدوستان تقاضاداریم از نیروهای بومی وشایسته استان حمایت لازم را داشته باشند . که قطعا” هم همینطور است.به امید اینکه همه خدمتگزار مردم باشند. ودر راه نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی که همانا خدمت به مردم است. کوشا باشیم

 • كارشناسي اجتماعي گفت:

  باتوجه به اینکه دکترخادمی شخصی علمی،باتجربه اجرایی زیاد وموفق وهمچنین دارای خصوصات اخلاقی وفکری پسندید ، منطقی ودیدی بازمی باشد، بحق شایسته مدیریت کلان استان است.امیدوارم که مردم استان ازدیدگاه شاسته سالاری به موضوع بنگرند.
  واز نمایندگان محترم استان که شایستگی را بر خط وخطوط سیاسی ترجی دادند سپاسگذاریم.

 • م گفت:

  آقای مهندس خادمی مدیری توانمند و آینده نگردر اجرای برنامه می باشدو نقاط قوت ومحدودیت های توسعه استان را به خوبی می شناسدبا آرزوی موفقیت برای ایشان.

 • كارشناس گفت:

  درود برهمه و نمایندگان انتخاب بسیار خوبیه

 • حقیقتا انتخاب شایسته و مورد تایید همگان است – این انتخاب را یه ایل محترم سادات امام زاده علی(ع) و هرسه نماینده – نماینده محترم ولی فقیه و جامعه دانشگاهی و مردم عزیز تبریک می کویم اطمینا دارم یکی از موفق ترین استانداران خواهد بود
  صمیمانه از وزیر کشور و رئیس جمهور و کسانی که در این انتخاب سهیم بودند تشکر میشود

 • كارشناس گفت:

  نمایندگان استان با این اجماع اولا ثابت کردند حتی با داشتن اختلاف سلیقه در مسائل مهم استان با هم توافق نظر دارند

  و دوما نیروهای بومی و توانمند استان را باور دارند
  برای جناب اقای دکتر خادمی ارزوی توفیق داریم

 • psk گفت:

  احسن بر این قلم واقعا هماهنگی موجب شادی مردم است

پربازديد