تاریخ درج خبر : 1391/10/02
کد خبر : ۷۹۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

خاتمی نمی‌آید

نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: با حوادثی که در فتنه 88 حادث شد و عده‌ای سران فتنه، برخی عقبه فتنه و پاره‌ای ساکتین فتنه شدند، عاقلانه این‌ است که آقای خاتمی در انتخابات کاندیدا نشود.

به گزارش سایت استان، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در پاسخ به این سؤال که ‌دیدار آقایان ولایتی، قالیباف و حداد با برخی بزرگان از جمله آیات جنتی و مهدوی کنی و همچنین عسگراولادی را چگونه ارزیابی می‌کنید و آیا کاندیداهای اصلی جریان اصولگرایی این سه نفر هستند، ابراز داشت: خیر افرادی همچون محسن رضایی نیز در دایره اصولگرایی قرار دارند و افراد دیگری نیز هستند که در این مجموعه تعریف می‌شوند و ممکن است تا روزهای دیگر اعلام موجودیت کنند.

نماینده اصولگرای ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افراد شایسته‌ای در مجموعه اصولگرایی هستند که لیاقت پوشیدن لباس خدمتگزاری در کسوت ریاست‌جمهوری را دارند که باید آنها را نیز مورد ارزیابی قرار داد و البته در نهایت آن‌چه که موجب موفقیت می‌شود اتحاد جریان اصولگرا و توافق بر روی یک نفر خواهد بود.

حجت‌الاسلام بزرگواری در ادامه و در پاسخ به این سؤال که تحلیل شما از ورود و یا عدم ورود خاتمی به انتخابات ریاست ‌جمهوری چیست، تصریح کرد: با شناختی که از آقای خاتمی دارم او بی‌گدار به آب نمی‌زند و عاقلانه فکر خواهد کرد.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام با ذکر این سخن که خاتمی به عنوان کاندیدا در انتخابات آتی ورود پیدا نخواهد کرد، افزود: به حکم عقل آقای خاتمی در انتخابات پیش رو کاندیدا نخواهد شد.

وی در ادامه گفت: کسانی که در انتخابات سال 88 و در کوران آن فتنه بزرگ، عناوینی همچون سران فتنه، عقبه فتنه و ساکتین و خاموشین در فتنه را به گردن آویختند هرگز به خود اجازه نخواهند داد که در انتخابات پیش رو به عنوان کاندیدا خود را معرفی کنند.

بزرگواری گفت: این موضوع را مردم در حماسه 9 دی و در مناسبت‌های مختلف پس از آن فریاد زدند و امروز بر اساس همین سند و مدرک گویا برخی افراد که مردود شده‌اند نخواهند توانست در انتخابات خود را مورد آزمون قرار دهند چرا‌ که این نظام هم برای خودش معیار و موازینی دارد.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس 9 دی را حماسه بزرگ و تاریخی ملت ایران در برابر بی‌بصیرتان دانست و گفت: برای موفقیت در انتخابات آینده ریاست‌جمهوری باید با بصیرتی از جنس 9 دی وارد عرصه شد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو میمیرد ؛ ذلت نمیپذیرد گفت:

  همه کسانی که دارند به این انقلاب و مردم و یادواره های انقلاب خیانت می کنند را به خدای بزرگ و حق گیر می سپارم

  ولی دانشجو زنده است و میمیرد مانند قبل از […] و ذلت نمیپذیرد

 • دانشجو گفت:

  به نظر بنده اقای بزرگواری شایسته ی کاندیداتوری و نهایتا ریاست جمهوریه!!!!!!!! با اینهمه حماسه و امکانات حیرت اوری که نمایندگان استان برای مردم حوزه های انتخابیه شان اوردن وبا وجود اینکه این عزیزان جهت رفع مشکلات بیکاری و مسکن جوانان در مجلس نطق های اتشینی داشتند از جناب اقای بزرگواری و سایر نمایندگان استان عاجزانه دعوت میشود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند!!! مخصوصا اقای بزرگواری!!! منتظریم

 • گ گفت:

  چر ا خودت کاندید نمی شوی

پربازديد