تاریخ درج خبر : 1392/06/20
کد خبر : ۷۹۶۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مخالفت اصلاح طلبان استان با استاندار بومی کذب محض است/مرزبندی های منطقه ای بی معناست

سایت استان: در پی انتشار اخباری مبنی بر مخالفت اصلاح طلبان استان و مسافرت آنها به تهران برای جلوگیری از انتصاب آقای مهندس خادمی به عنوان استاندار بومی، قاسم یزدانی از فعالان اصلاح طلب استان این خبر را به شدت تکذیب کرد.

آقای یزدانی به خبرنگار سایت استان گفت: استانداری کهگیلویه و بویراحمد” href=”http://k-b.ir/76594″ target=”_blank”>همانگونه که پیشتر در رسانه ها نیز منتشر شد اصلاح طلبان استان بعد از رایزنی های فراوان نهایتاً بر روی چهار گزینه به توافق رسیدند و برای تعامل و هماهنگی با مسئولان و نمایندگان استان از ده روز پیش در تهران بسر می برند.

6050
یزدانی افزود: نمایندگان استان بر روی افراد دیگر نظر داشتند که در بین آنها این 4 گزینه اصلاح طلبان استان وجود نداشت.
یزدانی مخالفت اصلاح طلبان استان با معرفی آقای خادمی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد را کذب محض خواند و ادامه داد: در لیست 8 نفره ابتدایی، آقای خادمی نیز جز گزینه ها بود ولی در نهایت 4 گزینه(موسوی،مندنی پور،تاجگردون،اسماعیلی) به مسئولان کشوری معرفی شد.
وی اظهار داشت: موضع اصلاح طلبان استان برای گزینه های معرفی شده موضعی اثباتی بوده و افراد یاد شده دارای مشروعیت و مقبولیت بالای اجتماعی در استان هستند و خود را موظف به حمایت همه جانبه از آنها می دانیم.
این فعال اصلاح طلب ادامه داد: آنچه در سایت ها و رسانه ها مبنی بر مخالفت های قومی و قبیله ای و سردسیری و گرمسیری با استاندار بومی مطرح شده، واقعیت نداشته و این گونه مرزبندی ها برای ما بی معنا است و آنچه مهم است شاخص های اصلاح طلبی است که یک فرد باید داشته باشد.
وی در پایان بیان داشت: آقای مهندس خادمی از دوستان اصلاح طلب ما است و معاون استاندار در دو استان کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر بوده و موضع اصلاح طلبان استان نیز عدم مخالفت با  وی می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • اگاه گفت:

  کسانی را که برای نمایندگی مجلس رد صلاحیت کرده اند.برای استانداری تایید میکنند؟؟خدا عقلی بدهد به کسانی که………. را تهیه کردند!!

 • روح الله پناهنده گفت:

  جناب آقای دکتر حاج سید موسی خادمی فردی هست که در 25سالگی مدیر کل شده و در سن 29سالگی معاون برنامه ریزی استانداری در دولت خاتمی بوده و استاد دانشگاه های یاسوج بوده و بعد از دولت خاتمی مدیر عامل جهاد و تحقیقات بوده و اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور رباط کریم تهران است کارشناسی و کارشناسی ارشد ایشون مهندسی مکانیک هست و دکترای ایشون مدیریت استراتژیک می باشد در زمان مدیر کل شیلات و معاونت جهاد و دوران 7ساله معاونت برنامه ریزی استانداری های کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر تا الان کسی کوچکترین نکته ضعفی از ایشان نداشته و ندارد و حتی کوچکترین اثرات طایفه ای و فبیله ای را در کار های اجرایی دخالت نداده.در اوج جوانی و در اوج قدرت و پست بود حتی کوچکترین غروری در خود راه نداد و همیشه متواضع و با اخلاص بود.

 • اسلام گفت:

  درود خدا براقای یزدانی عزیز واصلاح طلب ناب واقعیت همین است

 • وحيد از مارگون گفت:

  سلام ودرود بر استاد عزیز اقای یزدانی ما هم میدانیم اینها همه شایع است واقای خادمی ازبزرگان اصلاحطلب در استان است درود براصلاحطلبان امید به فردای سبز

پربازديد