تاریخ درج خبر : 1391/10/02
کد خبر : ۷۹۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش مبارزه با مواد مخدر و تجلیل از دانشجویان پیام نور واحد لیکک

سایت استان: جوانمردی سرپرست پیام نور واحد لیکک کفت: همایش یک روزه مبارزه با مواد مخدر همراه با تجلیل از دانشجویان برگزیده مسابقات ورزشی در پیام نور واحد لیکک برگزار شد.
به گزارش سایت استان به نقل ار روابظ عمومی بیام نور استان حسین جوانمردی سرپرست پیام نور واحد لیکک اظهار داشت: همایش یک روزه مبارزه با مواد مخدر با حضور فرماندار شهرستان بهمئی، اساتید و دانشجویان و مسئولین اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان در پیام نور واحد لیکک برگزار شد.
جوانمردی با اشاره به اینکه این گونه برنامه ها با هدف آگاهی و شناخت از عواقب مصرف مواد مخدر برگزار می شود و باعث پیشگیری از بروز نابسامانی در خانواده ها و جامعه می شود گفت: قطعاً آموزش بسیار کم هزینه تر از درمان اعتیاد است.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در این رابطه که فرمودند: امروز اگر مسولین نظام جمهوری اسلامی با مواد مخدر به سختی مبارزه می کنند این یک جهاد بزرگ، یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران است. غرق کردن نسل جوان در فسادهای گوناگون و اعتیاد به مواد مخدر یک سیاست پیاده شده استعمار و استکبار است. دشمن از راه اشاعه فرهنگ غلط، فساد و فحشاء سعی می کند جوانان ما را از دست ما بگیرد؛ گفت: ضروریست برای مبارزه با بیماری اعتیاد به مواد مخدر اعضای شورای مبارزه با اعتیاد شهرستان فعالیت فرهنگی را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند. جوانمردی سرپرست پیام نور واحد لیکک در پایان با اشاره به حضور بی نظیر دانشجویان در این همایش گفت: تجلیل از برگزیدگان مسابقه فوتسال که در پایان این مراسم بین 8 تیم از دانشجویان برگزار شد در راستای حرکت فرهنگی صورت گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد