تاریخ درج خبر : 1391/10/02
کد خبر : ۸۰۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پارک بانوان گچساران وعده ای که محقق نشد

پارک بانوان گچساران از مهمترین پروژه های فضای سبز این شهر نفت خیز، پس از گذشت چندسال هنوز پیشرفت قابل توجهی نداشته است.

به گزارش سایت استان، این پروژه که از مصوبات دور دوم شورای شهر گچساران است، هنوز محقق نشده و نشانه ای از پبشرفت قبل توجه احداث آن دیده نمی شود.

این در حالی است که بانوان گچسارانی هنوز این وعده شورای شهر را از یاد نبرده اند و در انتظار گشایشی در اجرای این طرح هستند. آنهم در شهری که کمترین امکانات تفریحی و رفاهی را برای شهروندان ندارد.

شهردار گچساران مهمترین عامل در عدم پیشرفت پروژه را کمبود اعتبار عنوان کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته  یک میلیاد و 300 میلیون ریال برای اتمام فاز نخست این پروژه  اختصاص یافته است.

عبدالکریم قاضی فر، با بیان اینکه اعتبار شهرداری برای تکمیل پارک بانوان گچساران محدود است، افزود: با همه مشکلات پارک بانوان گچساران تاکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشته این میزان در مقایسه با اوایل سال تغییر چندانی نداشته است.

وی افزود: با اعتباری که برای شتاب بیشتر پروژه پارک بانوان اختصاص یافت امید است تا پایان سال جاری شاهد افتتاح فاز نخست این پروژه باشیم.

قاضی فر بیان کرد: تاکنون افزون بر سه میلیارد ریال برای ساخت پارک بانوان هزینه شده که این اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای  تکمیل فاز نخست آن هزینه شده است.

وی ایجاد فضای تفریحی و ورزشی برای بانوان را از ضرورت‌های مهم برای این قشر از جامعه عنوان کرد و یادآور شد: شهرداری گچساران در نظر دارد پارک بانوان را به امکانات ورزشی، تفریحی و رفاهی تجهیز کند.

قاضی فراظهارداشت: پروژه پارک بانوان گچساران در زمینی به مساحت سه هکتار در دست احداث است و فاز دوم آن نیز دارای  فضاهای متنوع ورزشی از جمله استخر است.

شهردار گچساران افزود: پس از بهره‌برداری از فاز نخست، عملیات اجرایی فاز دوم این پارک نیز آغاز می‌شود.

وی همچنین تغییر چهره شهر‌ها و زیباسازی و ترمیم نقاط مختلف وشهرک‌های گچساران را از برنامه‌های مهم در دست اقدام شهرداری گچساران عنوان کرد.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد