تاریخ درج خبر : 1391/10/03
کد خبر : ۸۰۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

241مدرسه کهگیلویه وبویراحمد هوشمندسازی شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: ازمجموع یک هزار و530 آموزشگاه در استان 241 آموزشگاه هوشمند سازی شده و 72 مدرسه نیز به سیستم رایانه مجهز شده است.

به گزارش سایت استان، مهین پردال  در جمع خبرنگاران افزود: این امر در راستای کیفیت بخشی به آموزش و افزایش کارایی دانش آموزان در آزمونها و دروس عملی انجام می شود.

وی با بیان اینکه همه مدارس در دوره افتاده ترین روستاها در استان نیز هوشمند سازی می شوند، عنوان کرد: دریکی از روستاهای شهرستان چرام مدرسه ای با داشتن سه دانش آموز به جدیدترین نرم افزارهای آموزشی وفناوری روز مجهزاست.

پردال اظهار داشت: مدرسه شهید “جهان ناصری”در روستای “شمس آباد” در10کیلومتری شهرچرام با همه امکانات آموزشی هوشمند سازی شده است.

وی افزود: در این مدرسه یک دانش آموز پسر درپایه اول، یک دانش آموز دختر درپایه سوم و یک دانش آموز دختر درپایه ششم ابتدایی تحصیل می کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان نقش اولیای دانش آموزان در هوشمند سازی این مدرسه را مهم عنوان کرد و بیان داشت: این مدرسه به سیستم رایانه، ویدئوپروجکشن، نرم افزارها وCDهای آموزشی مجهز است.

پردال افزود: دانش آموزان همگام با فراگیری دروس، تصاویر مربوط به درس رامشاهده کرده که این امر یادگیری دانش آموزان را چندین برابر افزایش داده است.

وی با بیان اینکه استفاده از فناوری روز به ویژه درپایه ششم ابتدایی ضروری است، تصریح کرد: تاکنون 21 آموزشگاه در شهرستان چرام هوشمند سازی شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استانی گفت:

    مدرسه فرزانگان یاسوج که از اولین مدارس استانی طرح هوشمند مدارس بوده فقط روز افتتاح ازآن استفاده شده ومتا”سفانه عملا” تعطیل وبلا استفاده میباشد.علت چیه؟الله اعلم……

پربازديد