تاریخ درج خبر : 1391/10/03
کد خبر : ۸۱۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ دو شهروند سی سختی درابهام

در ماه گذشته خبرهایی رسیده بود که گویا دونفر از شهروندان سی سخت بدلیل مشکلات قلبی به مراکز درمانی شهر مراجعه کردند و بدلیل مسائل مربوط به بیمارستان  آن شهر، نتوانسته اند خدمات درمانی مطلبوب را دریافت کنند و متاسفانه جان خودرا از دست داده اند.

مطلب زیر را که توسط یک شهروند سی سختی ارسال شده است را جهت تنویر افکار عمومی و پاسخ شایسته مسئولین بهداشتی منتشر و آمادگی دارد سایر مطالب مرتبط را  وهمچنین جوابیه مسئولین محترم را نیز منتشر کند.

“شهر توریستی سی سخت مرکز شهرستان دناوبا فاصله 35 کلیومتری از مرکز استان و دارای هفت هزار وسیصد شصت وسه نفر سکنه  دارای بیمارستانی است که درسال1385در قالب  پروژه های ریاست جمهوری به عنوان بیمارستان 36 تختخوابی شهر سی سخت کلنگ خورد ودر سال گذشته (1390)با 10 تختخواب به افتتاح رسید!

 بدون پرده میگویم که همان پرسنل و تهجیزات درمانگاه شهر سی سخت را به این بیمارستان انتقال داده که تهجیزات  بسیار قدیمی وفرسوده است  که برای یک بیمارستان متناسب نبوده واین بیمارستان حتی یک دکتر متخصص ندارد!!

 حال که این بیمارستان پس از 5 سال به افتتاح رسیده فاقد جاده ارتباطی بوده که برای انتقال بیماران به این مکان  با مشکل مواجه هستند ودر بعضی موارد مشاهده شده که این مسیر 500متری وچه بسا کمتر را با پای پیاده طی نموده اند.

 در هیچ جای کشور مشاهده نشده که بیمارستان فاقد جاده ارنباطی به شهر باشد وبرای رفتن به بیمارستان که واضخ تر بگویم درمانگاه با چنین وضعی مواجه باشیم که خود جای تامل دارد.

 برای جاده ارتباطی این بیمارستان به شهر چندین بار به شهرداری شهر سی سخت مراجعه نموده و پاسخی با این متن که با اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا است مواجه شده ایم وبا مراجعه به اداره راه وشهرسازی شهرستان دنا  به پاسخ اینکه با  شهرداری شهر سی سخت است برخورده ایم!

 حالا بعد از گذشت این همه دغدهه ها ومشکلات در هفته ای که گذشت دوتن از همشهریان به رحمت ایزدی پیوستند،نفر اول به دلیل نبود برق شهر وبیمارستان که لازمه هر بیمارستان برق اضطراری میباشد وشارژ نبودن دستگاه شوک دهنده ودیگری همراهی نکردن پرستار اورژانس واکتفا کردن به گذاشتن قرص های زیر زبانی که از مرگ جلو گیری میکند فرد را با وسیله شخصی به بیمارستان یاسوج اعزام میکنند که در مسیر قرص تمام می شود وفرد تسلیم میکند.که هردوتن براثر سهل انگاری مسئولین شبکه بهداشت شهرستان دنا وعوامل بیمارستان درگذشتند.

جالب است هرگونه مسئولیت خود در درگذشت این دوتن را قبول نمیکنند ومیگویند هنگامی که به بیمارستان مراجعه نمودند انها تمام کرده بوده اند.

((ع.م از سی سخت))

منبع: آبشار نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • نا شناس گفت:

  بیمارستانی ساختن که ورودی ان رفتن روی قله دنا ست مریض اینو که میبینه همین که نرفته تمام میکنه . باید اینو از پیمانکارش سوال کنین که چرا اینو اینطوری درست کرده

 • مهر گفت:

  نمیدونم اینهمه سهل انگاری در مورد سی سخت دلیلش چیه تازه این یکی از موارد سهل انگاریه

 • علي گفت:

  راست میگه سی سخت خیلی اوضاع بیمارستانش خرابه مسولین استانی برسی کنند

 • بابک گفت:

  راست میگه سی سخت خیلی اوضاع بیمارستانش خرابه

 • همشهری گفت:

  اقای استاندار به جای حرف زدن به سیسخت برو وقضیه رو از نزدیک ببین از قدیم گفتن دو صدگفته چونیم کردار نیست

پربازديد