تاریخ درج خبر : 1391/10/04
کد خبر : ۸۱۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دیگران خیانت کرده اند ما فحش می خوریم!

عضو شورای شهر گچساران با انتقاد شدید از تاخیر در اجرای زیر گذر این شهر ، اظهارداشت: دیگران در این مورد خیانت کرده اند و ما فحش می خوریم .

به گزارش سایت استان، “کوکب حاتمی ”  با بیان اینکه وقتی بحث پروژه زیر گذر شد مخالفان و موافقان زیاد بودند ، بیان داشت: آن موقع هم گفتم ترافیک شهر به آن حد سنگین نیست که نیاز به زیر گذر داشته باشد حتی اگرهم ترافیک به آن حدی باشد که جاده اصلی جوابگو نباشد می توان از بازار روز تا پارک نفت (جاده فعلی ) را دو طرفه  نمود تا بار ترافیک کمتر شود ولی  آقایان اصرار داشتند باید این پول جذب شود.

وی گفت: آن موقع به آقایان گفتم حال که می خواهید این پول را جذب کنید ، روی گذر بزنید چون زمین در شهرستان گچساران بکر نیست.

این عضو شورای شهر گچساران افزود: استدلا ل من این بود زیرزمین زیر گذر در سالهای متمادی پر از کابل تلفن و لوله های آب و گاز و فاضلاب و …. شده از طرفی نزدیک دریا هستیم و امکان نشت آب هم وجود دارد.

حاتمی با تاکید بر اینکه  آقایان بدون کارشناسی کار را شروع کرده حالا که به بن بست رسیده همه را مقصر می دانند و خود را کاملاً کنار کشیده اند ، خاطرنشان کرد: همان هایی که سینه سپر می کردند و از این طرح دفاع می نمودند حال تمام تقصیر را به گردن پیمانکار بیچاره می اندازند در صورتی که وظیفه پیمانکار نیست که آب کشی کند و متحمل هزینه در این خصوص گردد.

وی گفت: گویا همان زمان شرکت مخابرات و گاز هم نسبت به احداث پروژه اعتراض داشتند و نامه کتبی هم داده بودند.

عضو شورای شهر با طرح این سئوال که دست چه کسی در کار بوده که نامه های این نهاد ها اعلام نشده و سخنی در رابطه با اعتراضات این شرکتها نیامده، اظهارداشت: چرا آقایان تا حالا در مورد این مسئله سکوت کرده اند ؟

حاتمی با بیان اینکه من با گوش های خودم شنیده ام که مردم فحش می دهند، تصریح کرد : ما چه گناهی کردیم که باید مرده هایمان فحش بخورند در حالی که  دیگران خیانت کردند.

وی گفت : البته مردم هم حق دارند ، چون واقعاً به ستوه آمده و خسته شده اند.

این عضو شورای شهر گچساران با اشاره به اینکه آقایان قول داده اند که این پروژه دو ساله تمام شود، ادامه داد : این پروژه تاکنون هیچ پیشرفتی نداشته و بعید هم به نظر می رسد که داشته باشد چون آب قابل کنترل نیست.

وی با بیان اینکه به نظر من هر جا جلوی ضرر را بگیرند منفعت است ، یادآورشد: من تا به حال صدها بار گفته ام زیر گذر را پر بکنند چرا که این را خیانت بزرگی به مردم و به شهر و حتی حیف و میل بیت المال می دانم .

حاتمی افزود: چند نفر سودجو به خاطر منافع شخصی خوشان که پشت پرده هستند و معلوم نیست کی هستند این مصیبت عظیم را به سر مردم آوردند و جرأت هم ندارند  بیایند از مردم معذرت خواهی بکنند و حقیقت را بگویند.

منبع: عصردنا

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد