تاریخ درج خبر : 1391/10/04
کد خبر : ۸۱۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شکایت به فیفا درصورت عدم پیگیری فدراسیون

مدیرعامل تیم شهرداری یاسوج از شکایت این باشگاه از محسن قهرمانی داور دیدار این تیم با ذوب آهن اصفهان خبر داد.

به گزارش سایت استان،  این شکایت در پی تکرار ضربه پنالتی تیم فوتبال شهرداری یاسوج توسط قهرمانی در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور با ذوب آهن اصفهان انجام شده است.

قباد نگین تاجی  به خبرنگاران گفت: همانطور که شب گذشته در برنامه 90 نیز کارشناس داوری اعلام کرد، گل پنالتی شهرداری صحیح بوده و قهرمانی به اشتباه آن ضربه را تکرار کرد.

وی افزود: همچنین در ضربه دوم دروازبان یک متر از خط دروازه جلو آمده بود و باید این ضربه را نیز تجدید می کرد.

شهردار یاسوج تصریح کرد: علاوه بر این برخورد داور در زمین با بازیکنان به خصوص کاپیتان تیم بسیار بد بود و مرتب به آنان تذکر می داد و کاپیتان را تهدید به اخراج از بازی می کرد.

نگین تاجی افزود: وظیفه داور این نیست که بدون دلیل به بازیکنی تذکر دهد و از اول هم مشخص بود که قصد دارد با تیم ما برخورد کند.

وی اظهار داشت: در این خصوص اعتراضیه مکتوبی علیه داور این دیدار به فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی و کمیته داوران ارسال کرده ایم.

فدراسیون کاری نکند به فیفا شکایت می کنیم

نگین تاجی با بیان اینکه حق شهرداری در این دیدار پایمال شد و قابل برگشت هم نیست، بیان داشت: با این اشتباه ضربه جبران ناپذیری به تیم فوتبال شهرداری یاسوج وارد شد.

وی بیان کرد: بازیکنان شهرداری انگیزه بالایی در جام حذفی برای معرفی خود به فوتبال کشور داشتند که به دلیل ناداوری، این حق از آنان گرفته شد.

مدیرعامل تیم شهرداری یاسوج گفت: این موضوع را به فدراسیون گزارش داده ایم تا روزی به فکر بیفتد که تیمهای شهرستانی هم جایگاهی در فوتبال مملکت دارند و تنها تهران صاحب فوتبال کشور نیست.

وی تصریح کرد: اگر فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات داوری این دیدار اقدامی نکند، مجبور هستیم فیلم بازی را به فیفا بفرستیم.

نگین تاجی با اشاره درخشش تیم شهرداری در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی سالهای گذشته، گفت: توقع نداشتیم تیم ما در این مرحله حذف شود.

وی در خصوص مشکلات ورزشگاه تختی یاسوج نیز گفت: احداث ورزشگاه 15 هزار نفری از سوی وزارت ورزش و جوانان در حال انجام است و انتظار داریم هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد