تاریخ درج خبر : 1391/10/04
کد خبر : ۸۱۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کوچک‌ترین اما مجهزترین مدرسه در کهگیلویه و بویراحمد!

مدرسه ای با سه دانش آموز در یکی از روستاهای شهرستان چرام دراستان کهگیلویه و بویراحمد به جدیدترین نرم افزارهای آموزشی و فناوری روز مجهز است.

به گزارش سایت استان، در روستای شمس آباد در 10 کیلومتری شهر چرام و درحاشیه رودخانه نازمکان مدرسه ای به نام شهید جهان ناصری مزین شده است که دارای 3دانش آموز است.

قادری ،مدیر مجتمع آموزشی وپرورشی شهید افروزه پور چرام گفت: این دانش آموزان یک پسر درپایه اول ،یک دختر درپایه سوم و یک دختر نیز درپایه ششم ابتدایی تحصیل می کنند که اولیاء دانش آموزان با مشارکت همدیگر باعث شده اند مدرسه به رایانه ، ویدئوپروژکشن، نرم افزارها وCDهای آموزشی تجهیز شود.

مرادی ،معلم این 3دانش آموز نیز گفت:دانش آموزان هزمان با فراگیری یک درس تصاویر مربوط به درس رامشاهده می کنند واین امر یادگیری دانش آموزان را چندین برابر افزایش داده است.

شفیعی یکی ازاولیاء دانش آموزان نیز گفت:اولیاء 3دانش آموز همکاری مستمر وجدی با مدرسه داریم وحضور خود درامور مدرسه رایک وظیفه می دانیم.

جمالی، رئیس آموزش وپرورش چرام نیز گفت:باتوجه به ضرورت استفاده از فناوری روز بویژه درپایه ششم ابتدایی 21آموزشگاه هوشمند سازی شده واین مدرسه به عنوان کم جمعیت ترین مدرسه چرام به فناوری روز تجهیز شده است.

مهین پردال، معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: ازمجموع هزار و530آموزشگاه استان کهگیلویه وبویراحمد 241آموزشگاه هوشمند سازی شده و72مدرسه به رایانه تجهیز شده است.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد