تاریخ درج خبر : 1391/10/05
کد خبر : ۸۱۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خاتمی برای متخلفان مطبوعاتی گلو پاره می‌کرد

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دوره اصلاحات هرگاه رسانه و روزنامه‌ای به احکام و شرع و ارزش‌ها متعرض می‌شد شاهد بودیم که رئیس‌جمهور وقت در مقابل دادگاه مطبوعات برای این عده گلو پاره می‌کرد.

به گزارش سایت استان، غلامعلی رضوانی ‌‌در نشست تببین اهداف حماسه 9 دی که به همت دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: در دوره اصلاحات و در زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی در مطبوعات به عنوان آزادی حرف‌هایی زده شد که بیان برخی از آن‌ها دردناک است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به برخی از آن حرف‌ها و نوشته‌ها که در لوای آزادی مطبوعات بیان می‌شد، اشاره کرد و گفت: اسلام متعلق به 14 قرن پیش است و کهنه شده، تفکر شیعی مانع دموکراسی است، فرهنگ شهادت‌طلبی موجب خشونت‌گرایی می‌شود و امام حسین تاوان جدش را پس داد همه ریشه در تفکر اسلام آمریکایی داشت.

رضوانی تصریح کرد: این‌ها موضوعاتی بود که در مطبوعات آن هنگام وقتی در دادگاه مطبوعات می‌خواستند نسبت به چنین نوشته‌هایی اقدام کنند خاتمی برای آن‌ها گلو پاره می‌کرد.

وی در پاسخ به سؤال دانشجویی مبنی بر این که حمایت از غزه و لبنان برای ما چه سودی دارد، اظهار کرد: غزه و لبنان خط مقدم مقابله و دفاع ما در مقابل رژیم صهیونیستی است و اکنون پیروزی ما در مقابل جبهه استکباری از آن ‌جا آغاز شده است.

رضوانی به شش شکست متوالی جبهه استکباری علیه ایران اسلامی و محور مقاومت اشاره کرد و گفت: افغانستان، عراق، سوریه، جنگ 33 روزه، 22 روزه و هشت روزه جنگ‌هایی بود که استکبار از محور مقاومت به فرماندهی ایران اسلامی شکست را در آن پذیرا شد.

این مسئول ارشد سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد آمریکا و صهیونیست‌ها را بازنده اقدامات تروریستی در سوریه دانست و گفت: آن‌ها نظر داشتند که طی چند روز طومار بشار اسد را در هم بپیچند که نتوانستند و عملا در سوریه شکست را پذیرا شده‌اند.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدگاه “نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران” را خلاف مواضع امام دانست و گفت: در فتنه 88 میرحسین موسوی و کروبی که دم از امام و خط امام برای فریب مردم می‌زدند با این شعار همراهی کردند و عملا مواضعی خلاف نظر امام در زمینه غزه و لبنان گرفتند.

‌این مسئول عمل به وصیت‌نامه امام راحل را چاره‌ساز بسیاری از مشکلات و معضلات دانست و گفت: سخنان گهربار امام و پند و اندرزهای آن معمار کبیر انقلاب در بسیاری از مواقع ما را از گمراهی نجات خواهد داد.

رضوانی به خون‌هایی که در فتنه 88 ریخته شد اشاره و تصریح کرد: در آن کوران 12 بسیجی ولایتمدار شربت شهادت نوشیدند و پس از آن حماسه عظیم 9 دی خلق شد که باید راه این شهیدان و همچنین مسیر 9 دی را به عنوان خط بصیرت مورد توجه قرار دهیم و با پیروی از فرمایشات رهبری و توسل به صحیفه نور و وصیت‌نامه الهی سیاسی امام خود را در مقابل خط نفاق بیمه کنیم.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد