تاریخ درج خبر : 1391/10/01
کد خبر : ۸۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

9 دی، فصل افتخار

در تاریخ ملت ها، روزهایی است که در صحیفه ی ذهن و بر صفحه تاریخ شان بسیار درخشان و تأثیر گذار است و به همین علت نمی توان روزها و زمان ها را مثل هم دانست . در قرآن کریم که راهنمای زندگی ما مسلمانان است با ذکر ایام الله ، اهمیت این مهم دوچندان گردیده است.

در فرهنگ دینی ما ارزش روز جمعه به عنوان عید مسلمانان با دیگر ایام هفته برابر نیست و ایامی همچون عید قربان ، عید غدیر ، عید فطر و ایام تاریخی مثل قیام عاشورا و حادثه بزرگ انقلاب اسلامی و حماسه 9 دی در زمره این روزهای مهم و سرنوشت ساز و بفرموده رهبر معظم انقلاب نهم دی یک فصل پرافتخار و پر عبرتی برای ملت ایران بود. پرافتخار بودن آن ناشی از اوج اقتدار و بصیرت ملت با صلابت و ولایتمدار ایران اسلامی است و پرعبرتی آن ناشی از این است که اگر بصیرت افزایی نباشد حوادثی مانند عاشورا و کربلا در دوران ما محتمل است . بنابراین در حماسه حضور مردم در 9 دی شاهد امید و نشاط جبهه ایمان و یأس و ناامیدی جبهه کفر بوده ایم ، در واقع شاهد « کلمه الله هی العلیا و کلمه الکفر هی سفلی » هستیم . بی شک یکی از ایامی که قلب رهبری را شاد کرد ، حماسه پرشور حضور مردم ایران اسلامی در تقابل با فتنه گرانی بود که با غبارآلود کردن فضای سیاسی بدنبال صید ماهی مقصود خویش بودند ولی دست خداوند از آستین ملت بیدار دل ایران اسلامی بیرون آمد و چنان بر سر فتنه گران و حامیان خارجی آنها فرود آمد که هنوز از شوک آن ضربه الهی مات و مبهوت اند.

حال در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم ، دوباره زمزمه های فتنه گرانی که بر اثر حضور انقلابی مردم به سوراخ خزیده اند از یک طرف و جریان انحرافی از جانب دیگر برای رسیدن به آمال و آرزوهای خویش دوباره نجوای هم زبانی سر می دهند اما زهی خیال باطل!.

به یاری خداوند متعال ، انتخابات در پیش رو به برکت حضور مردم بار دیگر اقتدار نظام را به رخ دشمنان خواهد کشید و حماسه ای پرشورتر از حماسه های حضور سیاسی قبل خواهد آفرید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رقیب گفت:

  مردودین در انتخابات خانه مطبوعات با این موضع گیری های مغرضانه نمی توانند با کامنت های مختلف شخصیت خود را تعمیر کنند،مردودند و مردود

 • مشتی ماشالا گفت:

  آقای حجتی حتی به شما هم سلام.
  این مطلب سخیف وبی مایه تان را بر میدارم وسر پیچ بعدی که با تابش آفتاب از سویی دیگر رنگی دیگر برای بقا نیاز است در کنار نوشته آنروزتان میگذارم و به قول خودت دست بر پیشانی و دیگر هیچ

 • محسی گفت:

  برو چاپلوس

 • شهلا گفت:

  حجتی منافعی دراین حرفاداره وگرنه میدید که مردم چیز دیگری میگویند

 • ناشناس گفت:

  بنازم به این بصیرت ودانای وزیرکی وشاهدوحجت اغا ز… (ضریر) که کسی غیره خودش اینقدرجالب بصیر وبصیرته در ایران تاکنون تعریف نکرده .کرو وجون عزیز خودت از دوباره هم ازاین تفسیریل زیبا بکن وبیشتر بنویس ماخیلی چاکریم.
  اغاضریر متشکریم متشکریم

 • درجواب احسان و رضاخان گفت:

  متشکرم از کلمات گهربارحجتی

 • درجواب احسان و رضاخان گفت:

  متشکرم از کلمات گهربارتون

 • احسان گفت:

  پیامبر اسلام می فرمایند بر صورت چاپلوس خاک بپاشید

 • رضا گفت:

  تو چه نبوغی در ریاکاری داری!!!!

پربازديد