تاریخ درج خبر : 1392/06/23
کد خبر : ۸۳۱۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید زارعی از منطقه محروم زیلایی/عکس

سایت استان: نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی وشهرستانی از منطقه محروم زیلایی بازدید و مشکلات مردم را مورد بررسی قرار دادند.
غلام‌محمد زارعی در حاشیه بازدید از منطقه محروم زیلایی اظهار کرد: یکی از خواسته های مردم زیلایی محور ارتباطی و جاده ای مناسب بوده است.

19

وی با اشاره به اینکه شهرستان بویراحمد مناطق محرومی دارد که برای رفع این محرومیت باید تلاش کرد ابراز داشت: با اقدامات و پیگری های که انجام دادیم در اینده نزدیک زیلایی از بن بست جاده ای خارج خواهد شد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی پی‌گیری معضل راه روستایی را در این منطقه اولویت اصلی بازدیدهای خود دانست و افزود: هنوز در بحث راه مشکلات زیادی هست که همه باید برای رفع آن چاره‌جویی کنند و تنها با همت جهادی مدیران قادر به برآورده کردن خواسته‌های به حق مردم هستیم.
زارعی کارهای انجام گرفته در طول عمر انقلاب در این منطقه محروم را بسیار چشمگیر دانست و اذعان کرد: با این همه کار و تلاش باز هم مردم استحقاق خدمت بیشتر را دارند چرا که در هر عرصه‌ای برای حمایت و پشتیبانی از نظام پیشتاز در پرچمداری هستند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: کشاورزی منطقه زیلایی و موضوع آب مورد نیاز آن‌ها و همچنین بحث امداد و نجات جاده‌ای از دیگر موضوعاتی است که در این سفر مورد پی‌گیری قرار می‌گیرد.
زارعی ادامه داد: کم‌کم به فصول سرد سال نزدیک می‌شویم که لازم است درخصوص ایمنی راه‌ها و ترمیم آن قسمت از جاده‌ها که مشکلاتی برای مردم ایجاد می‌کند از سوی مسئولان اقدام شود و کارها را به مواقع سخت و روزهای دشوار موکول نکنیم.
وی نیزاز سفر معاونت وزارت راه و شهرسازی به زیلایی خبر داد و یاد اورشد: در این سفر اعتبارات خوبی را برای راههای زیلایی تصویب خواهیم کرد .
زارعی در پاسخ به اخرین وضعیت راه اهن یاسوج –اقلید ابراز داشت:در سال جاری با پیگری های انجام شده اعتبارات این پروژه راغ در مجلس به ۲۰ میلیارد تومان رساندیم و قرار بود در دولت دهم کار اجرایی این پروژه به صورت رسمی شروع شود که وقت کفایت نکرد و امید واریم هرچه زودتر در دولت جدیداین کار انجام شود.

عکس وخبر: علی اکبر پاک

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد