تاریخ درج خبر : 1392/06/23
کد خبر : ۸۳۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کار غیر اخلاقی شهرداری دهدشت/عکس

سایت استان: تا چند سال گذشته هر وقت میدان مرکزی شهر تغییر میکرد ،مردم باخبر میشدند که شهردار دهدشت تغییر کرده وفرد دیگری جایگزین اوشده است.درواقع باید میدان عمل وبروز نبوغ فکری علمی شهرداران این شهر را در تعمیر وتغییر تنها میدان شهردانست.

اما بعدا این نام با واژه درد آوری بنام “بدهکاری”گره خورد .بدهکاری که نه تنها یقه این نهاد را با تمام قدرت برای از کار انداختن فشرده بود ،بلکه سایه سنگین این نداری را میشد در زندگی رفتگران این کهنه شهر به عینه دید.
حال روز بد شهرداری دهدشت تا مدیریت همین یکی ،دو شهردار گذشته نیز محرز بود تا جاییکه میگفتند بعلت بدهی فراوان کسی داوطلب مدیریت قدیمی ترین شهر استان کهگیلویه وبویراحمد نمیشد.
واقعیت آنست که رسانه هامانندعموم از حال روز شهرداری وشهردار باخبر بودند، وهرگز سعی ننمودند برای کارهای نکرده وعقب افتاده این نهاد ذاتا پولدار ،اما حقیقتا فقیر را به چالش بکشند.
اگرچه این قصه برای شورای شهر جدید وشهردار با دوران گذشته بسیار فرق میکند ،اما باخبر شدیم در روزهای پایانی مدیریت شهردار اسبق جابجایی برخی دکه های فلزی رنگ و رو باخته در سطح شهر سبب اعتراض برخی از شهروندان را فراهم آورده است.
آنگونه که محسن تباری خبرنگار راک نیوز از دهدشت گزارش میدهد: نصب وجابجایی چندین کیوسک فلزی کهنه که سبب خدشه دار نمودن سیمای شهر میگردد ،رفتار ناشایست برخی کارگران وعوامل اجرایی در حین جابجایی ونصب دکه ها زمینه نگرانی شهروندان را فراهم نموده وحتی برخی از مردم دهدشت از این جابجایی ها تحت عنوان “حرکت انتحاری شهرداری دهدشت در واپیسین لحظات”یاد میکردند.

300
براساس این گزارش تنها در حین نصب یکی از این کیوسک ها در جلوی ساختمان مخابرات زمانیکه کارگران شهرداری مشغول نصب دکه بودند بعلت بی احتیاطی یک اصله درخت پرتقال شکسته شده ودر پی اعتراض مردمی که شاهد صحنه بودند شخصی بنام “م.ر.ح”کارگر این نهاد درپاسخ به اعتراض مردم گفته :به خودمان ربط دارد ،مال خودمان است دوست داریم درختان شکسته شود”.(پایان نقل قول).

هم شهردار وهم عموم مردم میدانند این روزها برای بردیدن درختی در دنیا سازمان های مدافع فضای سبز ومحیط زیست گاها اعتراض وبیانیه صادر میکنند،اما اینکه درختی که درحاشیه مرکز شهر میتواند در زیبایی سیمای آن تاثیر گذار باشد،بسادگی نابود گردد،وشهروندان بجای دریافت پاسخی منطقی با جوابی دور از منطق روبرو شوند ،پاسخ گویی آقای شهردار را میطلبد.!!
امیدواریم در آینده هرچه بنویسم از عزت وسربلندی شهر وشهروندانش باشد وتدبیر مسئولان شهری..
(گفتنی است آدرس تمامی دکه های جابجا شده به این رسانه ارسال که در صورت لزوم منتشر میشود)

منبع:راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هیچکس گفت:

  سلام.برای آقای تباری احترام قائل هستم ولی کارگران شهرداری دهدشت چه درزمان عزیزی والان نسبت به کارشهرداری وشهردارهیچگونه توجهی نداشتن وندارن وعمدابعضی جاهاخرابکاری می کنن ومیندازن گردن شهردار.حالادرسته شهردارحاضرکارکردآنچنانی نداشت این دلیل براین نمشه کههمه چی روگردن شهداربندازم

 • زهرا گفت:

  مافقط یه شهردارداشتیم اونم رستم عزیزی بعدازاون شهرمابه این وضع افتاد.شهردارکنونی راقبول نداریم

 • حسین گفت:

  میشه زحمات شبانه روزی وبی نظیر عزیزی را در جمع آوری دکه های فراوان در معابر شهر را همراه با فرهنگ سازی وجلب مشارکت مردم در امور اداره شهر همراه با زیباسازی و سنگفرش معابر و……یک بار دیگر به یاد مردم و مسیولین بیارید شاید لحظاتی درنگ کنند و یاد بگیرند که چکار باید بکنند؟

 • خدا گفت:

  برو بابا-دهدشت هنوز جاده نداره و محروم است تو گیر دادی به درخت-کسی نیست به داد دهدشت برسه-یه مشت ادم بی مسوولیت تو دهدشت هستند که دلسوز نیستند و هر کدوم از دهدشتی ها که به جایی میرسن و پستی میگیرند دیگه دهدشتو فراموش میکنن-خدا به داد مردم دهدشت برسه

 • ابوحمید گفت:

  امیدوارم که همه عزیزان به شهردار جدید شهر کمک کنند تا چهره واقعی شهر را نشان داده و موفق باشد ضمنا این خبرنگار عزیز برادر محسن تباری را مورد لطف خود قرار داده و از ایشان تقدیر نماید تا ایشان بدون غرض به عنوان مشاوری امین برای شهرداری باشند و نقدهای ایشان را در بهبود وضع کنونی شهرداری مورد توجه قرار دهد.بنده به عنوان یک شهروند آقای تباری را قبول داشته و مورد تحسین قرار می دهم

 • ایومند گفت:

  برادرسعیدوقتی خودت باچشم خودت ندیدی چطور کارگرشهرداری کیوسک راگذاشت روی درخت ایشان به راحتی میتوانست باکمک جرثقیل کیوسک رابیاورد بالاتر نمی خواست زور بزند پس ندیده قضاوت نکن

 • خودش گفت:

  مگرشکستن درخت به صورت عمدی کارغیراخلاقی نیست

  • سعید گفت:

   حالا یه درختی بر اثر بی احتیاطی کاگر شهرداری شکسته اخلاق شهردار زیر سوال میبرید!!نقد منصفانه داشته باشید

 • شگراله گفت:

  درجواب دهدشتی اولاشورای شهرباشهردارقبلی مهندس عزیزی توجلسه ای تصویب کردندکه ازتاریخ فوق هیچ گونه کیوسک درخیابان های اصلی شهر نصب نگرددولی توی مدیریت شهرداربعدی بدون اعتناواحترام به تصمیم شورای وشهردار قبل دستورنصب 5کیوسک اهنی والات کهنه روبروی فرمانداری دادوچهره زشتی به فرمانداری واب فاضلاب داده پس الکی داغ نشو جونم/./؟؟

 • دهدشتی گفت:

  ما که نفهمیدیم منظورتون از کار غیر اخلاقی شهردار چیه؟!! جابه جایی دکه های رنگ و رو رفته از سطح شهر کار غیر اخلاقیه!!؟یعنی دکه‌های فلزی باعث زیبایی فضای شهری هستن و نباید جمع‌آوری شن!! خیلی عجیبه متأسفم از سایت استان که هر مطلبی رو با هر تیتری انتشار میده..در ضمن سعی کنید از خبرنگاران فعال و با سطح درک بالا در تهیه گزارش و اخبارتون استفاده کنید

 • دهدشتی گفت:

  نشانه ی فرهنگ مدیریت است

 • اشناتیمور گفت:

  برادرروابط عمومی کیوسک مطبوعاتی که 3هفته قبل بغل درمانگاه شبانه روزی نصب غیرقانونی شده بودوفرداصبحش به دستورفرماندار محترم جمع شدولی متاسفانه کیوسک فوق که به نقلیه رفته بودشبانه دوباره نصب گردید اینهاکار غیر قانونی نبود !!!موقع نصب شدن مگر مامور شهرداری نباید باشد مطمئن باش این کیوس غیر قانونی که آنجا نصب شده بود خود سر این کار را نکرده و بواسطه شهرداری اقدام نموده
  بعد عنوان شده که صاحب کیوسک خودجوش این کار را انجام داده و در اخر ما کدام حرف را باور کنیم !!!!؟؟؟؟؟
  اگر قانونی بود جرا جمع کردن حتما خیری بود…..

 • روابط عمومی شهرداری دهدشت گفت:

  با سلام . ضمن تقدیر ، اولاً سعی شود در جمله بندی ها از کلمات مناسب استفاده شود ثانیاً هیچ گونه دکه جدیدی در این مدت نصب نشده و دکه مذکور مربوط به سپاه پاسداران است که با توجه به اصلاح میدان مرکزی به جنب مخابرات انتقال داده شد.

 • دهدشتی گفت:

  یه شهردا داشتیم رستم عزیزی که نمی دونیم شبانه کجا فراریش دادند

 • همشهری گفت:

  تو دهدشت کارهای عجیب و غریب زیاده نگران نباشید

 • ابوحمید گفت:

  درود بر محسن تباری افتخار فرهنگی دهدشت.ایشان شایسته تقدیر هستند.متاسفانه مطلبی که مطرح شده کاملا درست است کسی نیست به این آقایان شهردار بگه بابا پولی که صرف میدان اصلی شهر می کنید را بدهد به کارگران فقیر شهرداری.امیدوارم که دکتر تخشا راه بقیه را نرود و همچون شهرداران سابق توفیقیان و وفائی مقدم که مردم و مجموعه شهرداری به نیکی از آنها یاد می کنند را ادامه دهد

پربازديد