تاریخ درج خبر : 1392/06/24
کد خبر : ۸۳۸۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

موفقیت پرثواکاران کهگیلویه و بویراحمد در رقابتهای کشوری رودبار گیلان

سایت استان:  تیم پرثوآ استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات کشوری که در تاریخ۱۴ لغایت ۱۵ شهریور ماه جاری درشهرستان رود بار استان گیلان برگزار گردید به مقامهای زیر دست یافت:
آرمین قابضی مقام اول جوانان
رضا حیدری مقام دوم جوانان
عابد نامکی مقام سوم جوانان
صادق حسینی نژاد مقام سوم بزرگسالان
مسئول پرثوآ کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد تیمی که به مسابقات کشوری اعزام شده بود کم تجربه ترین تیم ادوار گذشته استان به مسابقات کشوری بودند که بیش ازحد انتظار ظاهر شدند و و حاصل تلاش آنها کسب ۴ مدال رنگارنگ بود .
جاویدان اضافه کرد: تیم استان در چند سال گذشته یکی از تیمهای قدرتمند مسابقات بودند و همیشه یکی از سکوهای سه گانه کشوری را تصاحب می کردند و دلیلی هم که امسال از قهرمانان و بازیکنان با تجربه استفاده نگردید را مشکلات مالی بیان کردند و فرمودند که چون تمامی مخارج به عهده ورزشکاران بود و از هیچ ارگانی حمایت نشدیم مجبور بودیم افرادی که مشکلات مالی دارند را حذف و بجای آنها جوانان جویای نام که بد هم نبودند و خود متقبل هزینه مسابقات شدند را جایگزین نمائیم و در ادامه فرمود که با توجه به اینکه رشته پرثوآ جدیدا به فدراسیون ورزشهای همگانی پیوسته و در استان ما هم کم هوادار و علاقمند به این رشته نیستند وهمیشه در رقابت با تیمهای برتر کشور بودیم حال از کلیه مسئولین محترم استانی و شهرستانی مصرانه و عاجزانه خواهشمندیم برای پیشرفت ورزش پرثوآ در سطح استان و جلوگیری از انحراف جوانان تقاضامندیم ما را در این رقابت ملی و کشوری و فرهنگی و ورزشی حمایت مالی نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دهدشتی گفت:

  چرا قهرمانان سابق علی آذری – سید مجید امیری – سید امین اسلامیان – صابر خوبانی – سهراب قنبری – رضا اهسته – سعید لیاقت -سعید بی باک – هادی اتش سودا – حقیقی – محسن حقیقی -و…..چندین که طی ۳ سال گذشته همواره جزء مدال آورین های کشور بودند و همیشه تیم استان با وجود این افراد در کشور در رده های مختلف صاحب سکو بود امسال نبودند تا در کنار قهرمانان امسال حداقل یکی از سکوهای کشوری را تصاحب نمایند تیمی که همه استانها همواره از استان ما می ترسیدند و همیشه مغلوب بودند لطفا از مدیر سایت استان خواهشمندیم این مو ضوع را پیگیری نمایید. و خبرش را منتشر نمایید.
  سپاسگذارم

 • علیرضا گفت:

  افتخار آفرینی آرمین قابضی جوان گچسارانی را در این مسابقات به ایشان و خانواده محترمشان تبریک میگوییم

 • احسان گفت:

  آفرین آرمین جان. باعث افتخار شهرمونی

 • گچساران گفت:

  قهرمانی آرمین قابضی جوان گچسارانی در این مسابقات افتخار بزرگی بود، که به ایشون و خانواده محترمشون تبریک میگوییم.

 • باشگاه پرثوآ جسم و جان دهدشت گفت:

  با عرض سلام
  خدمت همه قهرمانان و مربیانشان تبریک میگویم آرزوی موفقیت بیشتر و شادکامی

 • جاویدان گفت:

  با تشکر از ناشناس شما میتوانید به پایگاه اطلاع رسانی ورزش پرثوآ مراجعه نمایید

 • ناشناس گفت:

  اولین بار است که اسم این رشته به گوشم میخورد . از دوستانی که مطلع هستند خواهش میکنم توضیح مختصری در باب معرفی این رشته عنایت کنند

 • دهدشتی گفت:

  تبریک به تمامی پرثوآ کاران و قهرمانان و جامعه ورزش پهلوانی استان

پربازديد