تاریخ درج خبر : 1392/06/24
کد خبر : ۸۳۸۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

قهر دولت روحانی با مردم کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: دولت تدبیر و امید دکتر روحانی شکل یافت، کابینه اش هم تشکیل شد، وزرا معلوم شده و معاونان وزرا و رئیس جمور هم یکی یکی مشخص شدند.

در کمال بهت و ناباوری اما دولتی که دم از تدبیر می زد جایی برای انسان های با استعداد و توانمند کهگیلویه و بویراحمد نداشت.

poster-09

قبلا نام تعداد انگشت شماری ازصدها مدیر تحصیل کرده این استان به همراه قابلیت های آن ها اشاره کردیم .

مردم این استان توانمندی های بسیاری در طول تاریخ از خود نشاد داده اند و نشان به آن نشان که بیشترین شهید در کشور به نسبت جمعیت و تنها قوم سربلند در دوران طاغوت همین مردم محروم نگه داشته بودند و تمام مردم این استان شیعه و در وفاداری به رهبری و نظام مانند نداشته و حضورشان در انتخابات زبانزد همگان است، اما چطور است که دولت تدبیر و امید توجهی به ظرفیت های بیشمار انسانی این استان ندارد.

سوال اساسی وجود دارد که چرا علیرغم تمام دولت های قبلی اما دولت روحانی اعتقای به بکارگیری نیروهای این استان حداقل در سطح معاونت وزرا ندارد.

در ابتدای تعیین وزرا اخبار و احتمالات گسترده برای بکارگیری برخی افراد در جایگاه معاونت وزرا وجود داشت اما تاکنون حتی یک حکم برای نیروهای مستعد این استان صادر نشده است.

امبد است تا دولت روحانی قهر خود با مردم این استان را پایان داده و از ظرفبت بیشمار مدیران توانمند این استان که جزو سرمایه های کشور محسوب مب شوند استفاده کند و زمینه دلگرمی مردم این استان را فراهم کند.

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امید گفت:

  بنام خدا
  دوستان گرامی استان ما افراد تحصیل کرده وبا لیاقت زیاد دارد ولی خود ما یکی از عوامل مانع پیشرفت این این استان هستیم چون مدیرانی به دستگاه های اجرایی ما از بالا تحمیل می شوند که باور بفرمایید حتی برگ ماموریت را هم نمی دانستند چیه می دانی چرا چون توی استان خودش مدیر ان استان حتی بهش ماموریت هم نداده بود ولی با لابی شد مدیر ما ویک برو برو یی درست کرد که بیا وببین

 • راز گفت:

  به هرحال به حال مردم این استانی هیچ فرقی نمیکنه هرکی بیاد سرکاروقتی مدیران استانی هیچ تلاشی برا مردم نمیکنن چه انتظاری ازرئیس جمهور میشه داشت….

 • محمد گفت:

  عزیزم جوابشو از نماینده شهر مااقای بزرگواری بگیر

 • کرامت گفت:

  هرگاه مردان بزرگی مثل باقرموسوی ومندنی پور واسماعیلی به حاشیه رانده میشوند و………………………. نتیجه اش همینه

 • اردوان زینی سوق گفت:

  کاش …کاش …کاش اگر فردی از بچه های استان در تهران برای مدیر و یا معاون وزیر و هر پست ملی انتخاب میشوند ،پس از استقرار در ان پست ،و ملاقات با وی به همراه یک دوست غیر همزبان و خارج از استان،از دوستت خجالت نکشی که این مدیر همولایتی من است!!
  کاش کسانی که پستی را اشغال میکنند ظرفیت پذیرش آن پست را داشته باشند حال چه کهگیلویه بویراحمدی باشد و چه سمنانی!!!

 • azadi گفت:

  مدیر تحصیل کرده داریم اما کارآمد نه!!!
  میخواستید کدوم مدیر کارآمد وتحصیل کرده معاون وزیر بشه؟؟؟؟؟
  آخه به کدوم مدیرای کارآمدتون قسم؟؟؟؟؟
  مدیرای این استان همه قومی گرایی اند بروند معاون بشن واقعا خنده داره. بیشتر از این با غیرت این مردم بازی نکنید لطفا!!!!!!!!!!!!
  اینقدر شعور و فهم مردم لر رو بهش توهین نکنید فکر نکنید نمی فهمن هدفتون از این جو سازی ها چیه!!!!!

  • ناشناس گفت:

   این استان مدیر خوب زیاد داره ولی ما قدر ندان هستیم و گرنه خلیی از مدیرهای که در استان تهران دارن مدیریت میکنن از بچه های استان هستند از جمله مهندس نرگس نژاد که 12 سال مدیر کل مسکن و شهرسازی کهگیلویه . گیلان .لرستان و معاون عمرانی استانداری کرمانشاه که یکی از استانهای مرزی و بزرگ کشور هست را در کارنامه دارد و الان هم در تهران مدیر هستند و کسایی دیگه از جمله مهندس غلامی . دکتر ارام. و هستند مدیران و نخبه های که حداقل استاندار استان 800 هزار نفری کهگیلویه میتوانند بشوند ولی ……..

   • milad گفت:

    آقای ناشناس این مدیرهای که گفتین از جمله آقای مهندس نرگس نژاد چون اهل حاشیه مدیریتی و سیاسی کاری نیستند در این استان جایگاهی ندارند وگرنه چطور در بهترین استانهای کشور مدیر هستند بدون حمایت هیچ نمایندهای .. اما در کوچکترین استان کشور (کهگیلویه)که زادگاهشون هست معرفی نمیشن…همون بهتر ک خارج از استان باشن وگرنه خرابشون میکنن در استان…

 • غلاام گفت:

  امیداواریم همینطوری بشود که گفتی تا همیشه قهرباشد

 • رازی گفت:

  تهران به اصولگراها و اصلاح طلبها ی استان هیچ بهایی نمی دهند چه رییس جمهور اصلا ح طلب باشد چه اصولگرا و فقط این ماییم که بی جهت دم از اصولگرایی و اصلاح طلبی می زنیم .

 • رضا گفت:

  تا بچه های کویر موندن ،کی میاد توی این استان؟

پربازديد