تاریخ درج خبر : 1391/10/09
کد خبر : ۸۴۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

شاه آبادی: پیشرفت های کنونی ایران اسلامی مرهون تبعیت از ولایت است

سایت استان: معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تمام پیشرفت های کنونی ایران اسلامی و عامل اصلی استحکام نظام و انقلاب مرهون پیروی محض ملت ایران از ولایت فقیه است.
حمید شاه آبادی ظهر شنبه در آیین گرامیداشت سومین سالگرد حماسه 9 دی در یاسوج افزود: حماسه 9 دی یک رویداد عادی نبود بلکه حرکتی خودجوش برای دفاع از نظام، انقلاب و ولایت فقیه بود که با الگو گرفتن از نهضت عاشورا خلق شد.

وی هدف ملت ایران از خلق این حماسه را اعتلای نظام، دفاع از ولایت فقیه و صیانت از آرمان های بلند امام خمینی (ره) و انقلاب عنوان کرد و بیان داشت: این رویداد بزرگ و کم نظیر، نظام و انقلاب را در مقابل دشمنی ها بیمه کرد.

شاه آبادی حماسه 9 دی را در ادامه انقلاب اسلامی دانست و افزود: مهمترین وجه تشابه انقلاب اسلامی ایران و حماسه 9 دی 88 تبعیت از ولایت فقیه، داشتن درون مایه دینی و برخورداری از پشتوانه مستحکم دینی و ملی است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد، تصریح کرد: در فتنه سال 88 دین مبین اسلام و ارزش های ناب نظام و انقلاب مورد تعرض فریب خوردگان داخلی و دشمنان خارجی قرار گرفت اما مردم با این حماسه درس بزرگی به دشمنان نظام و انقلاب دادند.

وی افزود: اگر تدبیر و استواری کم نظیر رهبر معظم انقلاب و حرکت خودجوش ملت ایران نبود حماسه 9 دی 88 خلق نمی شد.

شاه آبادی بصیرت و میثاق امت با ولایت را رمز عبور از بحرانها دانست و گفت: فتنه ها و توطئه های شوم دشمنان نه تنها هرگز پایان نمی یابد بلکه روز به روز دشوارتر می شود و ملت ایران باید در تمام شرایط برای مقابله جدی با آنها هوشیار باشند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد