تاریخ درج خبر : 1391/10/09
کد خبر : ۸۴۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

39 میلیارد ریال اعتبار با هدف تأمین آب شهرها و روستاهای استان توزیع می شود

سایت استان: در نشست شورای برنامه ریزی استان ،‌ 39 میلیارد ریال اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و هزینه ای سال 91 ، با هدف تامین آب شهرها و روستاهای استان توزیع شد که از این میزان 19 میلیارد ریال به شرکت آب منطقه ای و مابقی نیز به شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان اختصاص یافت.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، گفت: باید با انتخاب پیمانکاران و ناظران فنی مجرب و متعهد ، کیفیت مطلوب و حداقل مشکلات در اجرای پروژه های عمرانی استان بویژه طرح های آبرسانی و تامین آب آشامیدنی ، تضمین شود.

سید “حسین صابری” افزود: با توجه به افزایش روزافزون هزینه های ساخت و ساز ، اتمام ، ‌افتتاح و بهره برداری به موقع پروژه های عمرانی ضرورت دارد.

وی ضمن تأکید بر توزیع عادلانه اعتبارات استانی و ملی بر اساس اولویت ها در تمام بخش ها بویژه طرح های آبرسانی و تامین آب آشامیدنی در نقاط مختلف استان، خواستار نظارت اصولی متولیان امر و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بر پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی این استان شد.

صابری بیان کرد: شرکت های آب و فاضلاب شهری، روستایی و آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد پس از انعقاد قرارداد با صدا و سیمای مرکز این استان نسبت به فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب در نقاط مختلف استان اقدام کنند.

در این نشست مصوبات گذشته کارگروه های هشت گانه زیرمجموعه شورای برنامه ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد شامل کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی، اشتغال، میراث فرهنگی، پژوهش، فناوری و تحول اداری، بانوان و خانواده، آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار، سلامت و امنیت غذایی و امور اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد