تاریخ درج خبر : 1392/06/24
کد خبر : ۸۴۳۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

آموزش امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر به کودکان

سایت استان: مدیرعامل جمعیت هلال‌‌احمر کهگیلویه و بویراحمد از آموزش امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر این استان به کودکان خبر داد و گفت: آموزش‌های امدادی باید از سنین کودکی اجرا شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد مسعود مثنوی به برنامه‌های سازمان جمعیت هلال احمر در راستای آموزش‌های امدادی به کودکان اشاره کرد و گفت: از برنامه‌های مهم این سازمان تحت پوشش قرار گرفتن تعدادی از مهدهای کودک به عنوان غنچه‌های هلال است.

M1

 

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در 28 مهدکودک استان نیز طرح غنچه‌های هلال اجرا شده، است گفت: این جمعیت آمادگی کامل برای آموزش برنامه‌های امداد و نجات به کودکان در سنین کودکی و مهدکودک‌ها را دارد.

اجرای طرح غنچه‌های هلال در 28 مهدکودک استان

وی، در ادامه با اشاره به اینکه کودکان از سرمایه‌های ارزشمند جامعه محسوب می‌شوند و باید از همان کودکی کلیه اقدامات امداد و نجات را متناسب با سن و سال آنها آموزش داد، تصرح کرد: جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بوراحمد آمادگی کامل جهت برگزاری و اجرای آموزش‌های امداد و نجات به جامعه هدف مهدکودک‌ها را دارد.
مثنوی با اشاره به اینکه کلیه آموزش‌ها در سنین کودکی می‌تواند موثرتر واقع شود، گفت: جهت ارائه آموزش‌های امدادی باید از سنین کودکی شروع کرد از این‌ رو جمعیت هلال‌احمر استان با همکاری دستگاه‌های متولی امور کودک آمادگی کامل برای آموزش امداد و نجات در مهدکودک‌ها را دارد.
این مسئول امداد و نجات در کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در آستانه هفته ملی کودک هستیم، اذعان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهدکودک‌های پیشنهادی را اعلام کنند تا آموزش‌های امداد و نجات از سوی جمعیت هلال‌احمر تحت عنوان غنچه‌های هلال اجرا شود.
مدیرعامل جمعیت هلال‌‌احمر کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد شدید از برخی برنامه‌های اجرایی در سطح پارک‌های استان اذعان کرد: ایرادی که در سطح پارک‌ها همگان شاهد آن هستیم متاسفانه به جای فرهنگ‌سازی از آهنگ‌های کودکانه و موسیقی‌های شاد بچه‌گانه از انواع موسیقی‌های زننده استفاده می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد