تاریخ درج خبر : 1391/10/09
کد خبر : ۸۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تصویب نامه هیئت وزیران برای شهرستان شدن لنده / تصویر

سایت استان: لنده سرانجام شهرستان شد.

پس از سالها پیگیری و فعالیت های مستمر و تلاشهای افراد مختلف، سرانجام هیات وزیران در جلسه مورخ 29/09/1391  ایجاد شهرستان لنده به مرکزیت شهر لنده را تصویب کرد.

بر اساس تصویب نامه هیات وزیران که از سوی دفتر آقای سید کامل تقوی نژاد معاون اسبق وزارت اقتصاد و دارایی که از کسانی بود که مجدانه پیگیر تحقق شهرستانی لنده بود، به صورت اختصاصی در اختیار سایت استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است بخش موگرمون به مرکزیت روستای شیتاپ و بخش مرکزی به مرکزیت لنده تشکیل خواهد شد.

گفتنی است فرهنگی بازنشسته امان کریمزاده نیز از کسانی است که مجدانه پیگیر تحقق این امر بوده است.

.

 

سایت استان به مردم شریف شهر لنده تبریک عرض می نماید و امیدوار است با شهرستان شدن لنده مشکلات این شهر نیز به صورت ویژه مرتفع گردد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • باش تا صبح دولتت بدمد.بعداز سالها شهرستانی لنده تحقق یافت .هرچند این مساله نمود صبر و استقامت مردم لنده برای رسیدن به اهداف خویش است ،و هرچند این امر به کندی رخ داد ، ولی امیدوارم در سایه حق ،مردم لنده که واقعا مردمی افتاده ،خاضع ،وباادب و نزاکت اند بتوانند پله های ترقی فرزندان خود را مهیا کنند. هیچ جایی لنده نمی شود اگر چه برای گذران زندگی درخارج از لنده زندگی می کنیم ولی همه فرزندانمان که در غربت به دنیا آمده اندٰ، لنده را وطن خود میدانند.
  از همه عزیزانی که در این امر تلاش کردند صمیمانه تشکر می کنیم.

 • لنده ای از ماهشهر گفت:

  دست همگی درد نکنه خیلی خیلی ممنون من کریمزاده را درست نمی شناسم فقط اسمشو شنیدم فقط می خواستم بگم خسته نباشی

 • زمان گفت:

  در این راه افراد فراوانی تلاش نمودند که می توان به آقای کریمزاده، تقوی نژاد، هاشمی استاندار کرمانشاه و موحد اشاره نمود. از همه این عزیزان تشکر می کنیم و خدا را شاکریم که لنده بالاخره شهرستان شد

 • جماعت میهمان گفت:

  از زحمات شبانه روزی برادر کریمی زاده کمال تقدیر وتشکر راداریم
  جمعی از لنده یان مقیم در خوزستان و اصفهان

 • بازگیر گفت:

  با سلام
  خدا رو صدهزار مرتبه شکر، واقعا از زحمات آقایان تقوی نژاد و کریمزاده کمال تشکر را داریم.

 • قاسم بادفر گفت:

  تشکروتقدیرفراوان ازهمه کسانی که در راه قدمی برداشتند.

 • لنده‌اي گفت:

  بازهم کمال تشکر را از همه کسانی که در این راه زحمت کشیدند را دارم بویژه آقایان امانعلی کریمی‌زاده، سیدکامل تقوی‌نژاد، دکتر مژدهی ، مرحوم ملک‌حسینی، نماینده مردم شهرستان کهگیلویه، هاشمی استاندار کرمانشاه

 • لنده ای گفت:

  با کمال تشکر از تمامی افرادی که در شهرستانی لنده کوچکترین نقشی داشتند مخصوصا شخص امانعلی کریم زاده که از هیچ کوششی دریغ نفرمودن را دارم.
  ممنون

 • لنهه‌اي گفت:

  بازهم کمال تشکر را از همه کسانی که در این راه زحمت کشیدند را دارم بویژه آقایان امانعلی کریمی‌زاده، سیدکامل تقوی‌نژاد، دکتر مژدهی ، مرحوم ملک‌حسینی، نماینده مردم شهرستان کهگیلویه، هاشمی استاندار کرمانشاه

پربازديد