تاریخ درج خبر : 1391/10/10
کد خبر : ۸۵۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

110 هزار نسخه اقلام تبلیغاتی نوروز در استان تهیه شده است

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 110 هزار نسخه انواع اقلام تبلیغاتی ویژه ایام نوروز 92 در این استان تهیه شده است.

‘حمیدرضا واعظی زاده’  افزود: این اقلام تبلیغاتی شامل کتابچه های گیاهان دارویی و معرفی شهرستان های هفت گانه کهگیلویه و بویراحمد، سی.دی، کارت پستال، نقشه راهنمای آثار تاریخی و باستانی این استان، ساک دستی و بروشورهای معرفی صنایع دستی و سوغات محلی نقاط مختلف استان است.

وی بیان کرد: تهیه پوسترهایی از جاذبه های طبیعی و تاریخی کهگیلویه و بویراحمد و نصب بنرهای خوش آمدگویی به میهمانان نوروزی از سایر اقلام تبلیغاتی ویژه ایام نوروز 92 در این استان است.

واعظی زاده هدف از تهیه این اقلام تبلیغاتی را معرفی هر چه بیشتر جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی و باستانی کهگیلویه و بویراحمد به گردشگران داخلی و خارجی اعلام کرد.

وی اظهار کرد: برای تعطیلات نوروز 92 برنامه های مختلف و متنوعی از سوی اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده تا مسافران نوروزی به بهترین نحو ممکن با این استان آشنا شوند.

واعظی زاده عنوان کرد: اداره کل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد درصدد جذب حداکثری گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز 92 است.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد